ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Біопсія шийки матки

Біопсія – це діагностична процедура, при якій береться зразок тканини для діагностичної або дослідницької мети. Є обов’язковим методом діагностики при підозрі на наявність онкологічного захворювання. Взятий зразок тканини досліджується під мікроскопом.

Біопсія шийки матки відноситься до цитологічного дослідження. Для дослідження береться мазок-відбиток клітин з шийки матки. Проводиться безпосередньо в ураженній ділянці. Застосовується місцеве знеболення. Так як на аналіз береться не шматочок тканини, а всього-лише кілька клітин, то не залишається ніяких наслідків втручання. Проводиться в амбулаторних умовах без необхідності госпіталізації.

Пара слів про дане дослідження в цілому.

Біопсія ділиться на такі види:

1) Гістологічна – в даному випадку під мікроскопом досліджується шматочок тканини, взятої з ураженої ділянки:

  • Ексцизійна біопсія – береться на дослідження патологічне утворення цілком.
  • Інцизійна – береться частина ураженого органу або пат.утворення
  • Щипкова – застосовуються спеціальні біопсійного щипці
  • Трепан-біопсія – використовується спеціальна порожниста трубка з загостреним кінцем. В основному, для біопсії кісток і щільних пухлин. І т.і.

2) Цитологічна – досліджується не вся тканина, а тільки клітини. Цей метод набагато більш поширений в гінекології.

  • Відбиток – предметне скло від мікроскопа просто прикладається до ураженої ділянки тіла
  • Мазок-відбиток – клітинний матеріал зішкрябується з патологічного утворення, а потім переноситься на предметне скло мікроскопа.
  • Тонкоголкова аспіраційна біопсія – проводиться за допомогою шприца з довгою голкою. Фрагментик тканини всмоктується через голку в шприц. Після цього проводиться мікроскопічне дослідження.
  • Аспіраційна біопсія – варіант вищеописаної біопсії для забору рідини з кіст і плевральної або черевної порожнини.

Якщо Вам потрібна консультація лікаря-гінеколога або Вам необхідно провести обстеження або аналізи, Ви завжди можете це зробити в клініці Меддіагностика. На базі клініки є все необхідне оснащення та інструментарій для проведення будь-якого дослідження.

Акції

Записаться
(044) 339-90-20
Все телефоны»