ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

МРТ органів малого тазу з контрастом

МРТ органів малого тазу – один з найбільш точних методів діагностики стану передміхурової залози, матки, придатків, сечового міхура. Органи, розташовані в малому тазу важкодоступні. Їх можна досліджувати за допомогою УЗД.

МРТ органів малого тазу у чоловіків

МРТ органів малого тазу застосовують у чоловіків при підозрі на рак простати, а також на переродження аденоми передміхурової залози (переродження аденоми в рак простати). Використовують МРТ, як один з найточніших на сьогодні методів діагностики. При діагностиці стану передміхурової залози проводять МРТ органів малого тазу з контрастом. Метод вкрай показовий. Існує спеціальний набір МРТ програм для діагностики саме захворювань передміхурової залози, насінних бульбашок і сечового міхура.

На МРТ знімках органів малого тазу зліва представлена ​​здорова простата. На правому знімку видно маленьку пухлину (стрілка), виявлену ​​вчасно завдяки МРТ діагностиці. З такою своєчасно виявленою пухлиною є шанс впоратися без наслідків.

Подібні ситуації трапляються нерідко, коли при проведенні УЗД і лабораторних тестів (рівень PSA в крові), виникає підозра на карциному простати і онкологічні ускладнення при аденомі передміхурової залози. Оптимальний метод дообстеження таких пацієнтів – МРТ органів малого тазу.

МРТ органов малого таза у мужчин

МРТ органів малого тазу у жінок

МРТ органів малого тазу у жінок використовують для діагностики стану матки та її придатків.

МРТ органов малого таза у женщин

Альтернативою МРТ органів малого тазу є комп’ютерна томографія (КТ). Точний метод. Але, в принцип роботи комп’ютерної томографії закладено використання іонізуючого опромінення. Опромінення при одному КТ-дослідженні відповідає приблизно 50 (п’ятдесяти!) рентгенівським знімкам. У той час, як МРТ нешкідливе. МРТ – це магнітне поле, вплив якого на людський організм мінімальне.

Розшифровка МРТ органів малого тазу

Розшифровку МРТ органів малого тазу проводить лікар-рентгенолог. У його завдання входить планування дослідження та його опис. Лікар рентгенолог описує структуру тканин і відхилення, виявлені при МРТ дослідженні. Для більш точної візуалізації тканин застосовують контраст. МРТ з контрастом відчутно поліпшує інформативність дослідження і правильність інтерпретації знімків, що робить МРТ діагностику захворювань органів малого тазу у жінок більш якісною.

У клініці «Меддіагностика» представлені всі етапи діагностичних процедур, від УЗД дослідження органів малого тазу до МРТ органів малого тазу з контрастом.

Подивитися ціни на МРТ діагностику »

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать