ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Турчина Наталія Степанівна

Турчина Наталія Степанівна

Категорія, вчений ступінь – лікар невролог вищої категорії.

Безперервний лікарський стаж (неврологія) з 1985 року, враховуючи роботу в державних стаціонарах республіканського і міського рівнів, ведення консультаційного прийому в державних медичних установах України, роботу на кафедрі неврології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Атестат доцента кафедри неврології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Науковий ступінь – доктора медичних наук

Спеціалізація:

Діагностика та комплексне лікування атеросклеротичних змін судин головного мозку, що виникли на тлі вірусної інфекції (герпетичної, ентеровірусної, грипу).

(Атеросклероз – це зниження працездатності, підвищений тиск, запаморочення, ризики інфаркту та інсульту) Перевірка стану кровообігу і судин.

Діагностика та комплексне лікування судинної патології центральної нервової системи:

хронічних порушень мозкового кровообігу, судинних ускладнень гіпертонічної хвороби, порушень венозного відтоку, мальформацій хребетних, сонних артерій і ін.

Діагностика та комплексне лікування запаморочень, шуму у вухах.

Діагностика та комплексне лікування психосоматичних захворювань, панічних атак, неврозів, порушень вегетативної нервової системи.

Діагностика і комплексне, безопераційне лікування захворювань хребта (грижі, протрузії, нестабільність, зміщення, дегенеративно-дистрофічні зміни хребта та ін.)

Діагностика та комплексне лікування захворювань периферичної нервової системи: поліневропатії, невропатії лицьового, трійчастого, потиличних, променевого, ліктьового, серединного, сідничного, стегнового, гомілкових нервів і ін.

Перевага: Наукова діяльність в сфері розробки та використання комплексних методик лікування і профілактики судинних захворювань нервової системи. Як результат застосування різних комплексних ефективних методів лікування і профілактики – досягнення стійкого позитивного стану в самих діагностично важких випадках.

Регулярна участь, виступи і підготовка доповідей, статтей для наукових конференцій, сімпозіумів світового (Швейцарія, Фінляндія, Португалія, Голландія, Австрія, Ізраїль, Польща), республіканського і міського рівнів.

Наявність більше 25 сертифікатів і патентів з удосконалення лікування і профілактики судинних захворювань нервової системи, починаючи з 1996 року.

Участь у лікарських консиліумах, присвячених діагностиці складних клінічних випадків.

 

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать