ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування артриту суглобів в Києві

Існує безліч методів лікування артриту суглобів. Наприклад, може допомогти нестероїдний протизапальний препарат (німесулід, диклофенак, ревмоксикам і багато інших). Якщо ж полегшення не настає, або настає лише на час прийому препарату, а після закінчення його дії біль поновлюється, потрібно шукати причину що спричинила артрит. Кожен артрит має свій протокол лікування.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU
УЗД апарат GE LOGIQ F8

Відхилення від тактики лікування може призвести до погіршення стану. Наприклад, багато хто знає, що дуже ефективними є внутрішньосуглобні введення стероїдів, таких як дипроспан, флостерон, гідрокортизон та ін. Але, введення стероїдних препаратів буде неефективним при паранеопластичних процесах (пухлинах) і небезпечним при септичних (інфекційних) артритах. Введення стероїдів абсолютно протипоказано, наприклад, при будь-якому інфекційному артриті, в тому числі – при туберкульозному (зараз туберкульоз виявляють багато частіше, ніж раніше).

При артритах слабо ефективні внутрішньосуглобні введення замінників синовіальної рідини, які використовуються виключно при артрозах. Одержуваний тимчасовий ефект затягує встановлення вірного діагнозу і наближає час розвитку артрозу.

При артритах неефективні хондропротектори, оскільки при запаленні вони не проникають в хрящову тканину.

Не можна давати фізичне навантаження при артритах. Якщо вам запропонують розминати суглоби в тренажерному залі ( «вибити клин клином»), не провівши при цьому відповідної діагностики, краще не ризикувати. При цьому слід пам’ятати, що факт проходження МРТ суглоба не вирішує питання діагностики при артритах, а тільки уточнює деякі характеристики запального процесу.

При ряді артритів не показаний масаж, так само як і глибокий прогрів (укутати суглоб теплою хусткою – це не глибокий прогрів).

У сауні артрит лікувати не можна. Прогрівання при запаленні – небезпечне заняття. У більшості випадків після нетривалого поліпшення біль посилюється тому, що загострює запальний процес. Якщо ж причиною артриту стала інфекція суглоба, то прогрів може бути навіть небезпечним для життя пацієнта.

Так чи інакше, успішне одужання від артриту залежить від діагнозу, який встановлює лікар і тільки він може визначити тактику лікування.
Лікування артриту в Києві поводять у відділі ортопедії та ревматології Центру “Меддіагностика” за адресою: провулок Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Доктор медичних наук, В.В.Гонгальскій

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології

www.gongalsky.com.ua

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать