ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування артриту суглобів в Києві

Існує безліч методів лікування артриту суглобів. Наприклад, може допомогти нестероїдний протизапальний препарат (німесулід, диклофенак, ревмоксикам і багато інших). Якщо ж полегшення не настає, або настає лише на час прийому препарату, а після закінчення його дії біль поновлюється, потрібно шукати причину що спричинила артрит. Кожен артрит має свій протокол лікування.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Відхилення від тактики лікування може призвести до погіршення стану. Наприклад, багато хто знає, що дуже ефективними є внутрішньосуглобні введення стероїдів, таких як дипроспан, флостерон, гідрокортизон та ін. Але, введення стероїдних препаратів буде неефективним при паранеопластичних процесах (пухлинах) і небезпечним при септичних (інфекційних) артритах. Введення стероїдів абсолютно протипоказано, наприклад, при будь-якому інфекційному артриті, в тому числі – при туберкульозному (зараз туберкульоз виявляють багато частіше, ніж раніше).

При артритах слабо ефективні внутрішньосуглобні введення замінників синовіальної рідини, які використовуються виключно при артрозах. Одержуваний тимчасовий ефект затягує встановлення вірного діагнозу і наближає час розвитку артрозу.

При артритах неефективні хондропротектори, оскільки при запаленні вони не проникають в хрящову тканину.

Не можна давати фізичне навантаження при артритах. Якщо вам запропонують розминати суглоби в тренажерному залі ( «вибити клин клином»), не провівши при цьому відповідної діагностики, краще не ризикувати. При цьому слід пам’ятати, що факт проходження МРТ суглоба не вирішує питання діагностики при артритах, а тільки уточнює деякі характеристики запального процесу.

При ряді артритів не показаний масаж, так само як і глибокий прогрів (укутати суглоб теплою хусткою – це не глибокий прогрів).

У сауні артрит лікувати не можна. Прогрівання при запаленні – небезпечне заняття. У більшості випадків після нетривалого поліпшення біль посилюється тому, що загострює запальний процес. Якщо ж причиною артриту стала інфекція суглоба, то прогрів може бути навіть небезпечним для життя пацієнта.

Так чи інакше, успішне одужання від артриту залежить від діагнозу, який встановлює лікар і тільки він може визначити тактику лікування.
Лікування артриту в Києві поводять у відділі ортопедії та ревматології Центру “Меддіагностика” за адресою: провулок Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Доктор медичних наук, В.В.Гонгальскій

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології

www.gongalsky.com.ua

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать