ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування бурситу колінного суглоба в Києві

Бурситом прийнято називати сильне запалення так званих анатомічних сумок, які розташовані між кістками і сухожильними волокнами. Анатомічні сумки служать своєрідними гідравлічними подушками, так як вони наповнені спеціальною органічною рідиною. Вони також потрібні для забезпечення нормального ковзання розташованого вздовж кістки сухожилля, щоб сухожильні волокна не розривалися.

Бурсит коленного сустава

Якщо говорити про локалізацію бурситів колінного суглоба, то вони можуть бути супратапелярнимі, препателярними і інфрапателярними. Крім цього, бурсити слід диференціювати з кістою Бейкера – утворенням в підколінній ямці, це запалення носить своєрідний характер і розташовується в одному з двох анатомічних кишень.

Перейдемо до симптоматики. В більшості випадків, люди, які страждають бурситами, мають набряклість в анатомічній підшкірній кишені, сильні больові відчуття і дискомфорт в тому суглобі, який вражений захворюванням, також набряклість м’яких тканин, розташованих навколо анатомічної сумки, сильне шкірне почервоніння, порушення роботи суглоба і підвищення температури тіла в місці утворення бурситу. Кожен перерахований симптом найчастіше проявляється окремо, але нерідко зустрічаються і прояви відразу декількох симптомів одночасно.

Причини появи бурситу колінного суглоба

Відомі випадки, коли бурсит виникав на тлі отриманої травми, але симптоми, і захворювання в цілому, абсолютно самостійно проходили буквально через пару тижнів. У тому випадку, якщо бурсити не проходять довше, ніж два тижні, то найімовірніше в ураженій області почалося запалення, що носить специфічний характер. Такі запалення обумовлюються обмінними або ж ревматичними процесами, тобто сама травма спровокувала їх.

Причинами можуть також бути наступні захворювання: (див. Артрит і артроз).

Методи діагностики бурситів колінних суглобів

В першу чергу лікар проводить клінічний огляд, під час якого опитує пацієнта і збирає максимально детальний анамнез. Після цього лікар призначає рентгенографію хворого суглоба для виключення артрозів і інших патологій, включаючи складні пухлини. Проведення ультразвукової діагностики показує характер запальних змін, якщо такі є і загальну кількість запаленої синовіальної рідини. Завершальним етапом, перед тим, як доктор поставить діагноз, є певні лабораторні дослідження.

Бурсит с пролиферацией синовиальной оболочки

Бурсит с пролиферацией синовиальной оболочки

Також при бурситах може призначатися МРТ для того, щоб уточнити поточні процеси. Однак, через те, що інструментально знайдені зміни не показують повну картину прояву бурситу, МРТ не таке ефективне, як інші діагностичні методи.

Устаткування, яке використовується нами для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU
УЗД апарат GE LOGIQ F8

Лікування бурситів колінних суглобів

Від того, які саме причини сприяли виникненню бурситів, залежить методика їх лікування. Щоб правильно діагностувати захворювання і призначити його ефективне лікування необхідно своєчасно звернутися до вузькоспрямованого лікаря-фахівця за допомогою.

Лікарі центру

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Лікування може бути ефективнім тільки при правильному діагнозі. Діагностика і лікування бурситу колінного суглоба проводиться в Центрі «Меддіагностика».

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать