ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування спондилоартрозу в Києві

Спондилоартроз – це зміни в суглобах хребта, які супроводжуються дегенерацією (інволюцією, або передчасним старінням) суглобового хряща. Спондилоартроз протікає по загальним принципам розвитку артрозу.

Виникає спондилоартроз внаслідок травми суглоба, перевантаження суглобів хребта, порушення обмінних процесів в суглобі або його харчування, неправильної установки суглоба, внаслідок запалення (артриту) суглоба, природної інволюції (старіння з віком) … Перевантаження суглоба, наприклад, може бути наслідком фіксованого зміщення в хребетному сегменті з мінімальним підвивихом в суглобі.

Спондилоартроз супроводжується болем в хребті, частіше однобічним. Він може протікати c локальним болем в попереку і відбитим болем (наприклад, біль в сідниці або нозі), з корінцевими проявами при розростанні тканин суглоба і супутньої деформації міжхребцевого отвору, коли здавлюється корінець.

Детальніше: Причини болю в попереку

Діагностика спондилоартрозу

Існують спеціальні клінічні тести для діагностики спондилоартрозу. Запідозрити спондилоартроз можна, як правило, при опитуванні та огляді пацієнта, а уточнити – за допомогою рентгенографії. МРТ або комп’ютерна томографія менш інформативні. Хоча, на МРТ видно деякі зміни суглобів хребта, що дає додаткову інформацію. Спондилоартроз потрібно диференціювати з остеопорозом, остеохондрозом, спондилоартритом, спондильозом, спондилітом, корінцевими проявами при грижах дисків, з локальними міофасциальними синдромами і іншими захворюваннями (див. Біль в спині).

Діагностика – див. Діагностика патології суглобів

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Лікування спондилоартрозу

Лікування спондилоартрозу проводиться згідно встановленого діагнозу і виявленій причині, яка призвела до його появи (див. Як ми лікуємо):

  • При виявленні причини спондилоартрозу її потрібно усунути.
  • Зняти вторинне запалення в суглобі.
  • Поліпшити рухливість в суглобі.
  • При нестабільності суглоба – потрібно суглоб хребта стабілізувати.
  • Поліпшити харчування хряща, постаратися частково або повністю відновити хрящ.

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології, при якому розташований Центр «Меддіагностика» розробив і протягом останніх більш ніж 12 років застосовує унікальний метод лікування і профілактики артрозу суглобів, в тому числі спондилоартрозу. Метод називається «Артротерапія». Він дозволяє поліпшити харчування хряща і в більшості випадків відновити його пружні характеристики. Таким чином – поліпшити функцію суглоба при спондилоартрозі.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Доктор медичних наук, В.В. Гонгальскій

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології

www.gongalsky.com.ua

Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі. Діагностика і лікування спондилоартрозу проводиться в Центрі «Меддіагностика» за адресою м.Київ, провулок Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать