ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування спондилоартрозу в Києві

Спондилоартроз – це зміни в суглобах хребта, які супроводжуються дегенерацією (інволюцією, або передчасним старінням) суглобового хряща. Спондилоартроз протікає по загальним принципам розвитку артрозу.

Виникає спондилоартроз внаслідок травми суглоба, перевантаження суглобів хребта, порушення обмінних процесів в суглобі або його харчування, неправильної установки суглоба, внаслідок запалення (артриту) суглоба, природної інволюції (старіння з віком) … Перевантаження суглоба, наприклад, може бути наслідком фіксованого зміщення в хребетному сегменті з мінімальним підвивихом в суглобі.

Спондилоартроз супроводжується болем в хребті, частіше однобічним. Він може протікати c локальним болем в попереку і відбитим болем (наприклад, біль в сідниці або нозі), з корінцевими проявами при розростанні тканин суглоба і супутньої деформації міжхребцевого отвору, коли здавлюється корінець.

Детальніше: Причини болю в попереку

Діагностика спондилоартрозу

Існують спеціальні клінічні тести для діагностики спондилоартрозу. Запідозрити спондилоартроз можна, як правило, при опитуванні та огляді пацієнта, а уточнити – за допомогою рентгенографії. МРТ або комп’ютерна томографія менш інформативні. Хоча, на МРТ видно деякі зміни суглобів хребта, що дає додаткову інформацію. Спондилоартроз потрібно диференціювати з остеопорозом, остеохондрозом, спондилоартритом, спондильозом, спондилітом, корінцевими проявами при грижах дисків, з локальними міофасциальними синдромами і іншими захворюваннями (див. Біль в спині).

Діагностика – див. Діагностика патології суглобів

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
МРТ відкритого типу Hitachi 0.4 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Лікування спондилоартрозу

Лікування спондилоартрозу проводиться згідно встановленого діагнозу і виявленій причині, яка призвела до його появи (див. Як ми лікуємо):

  • При виявленні причини спондилоартрозу її потрібно усунути.
  • Зняти вторинне запалення в суглобі.
  • Поліпшити рухливість в суглобі.
  • При нестабільності суглоба – потрібно суглоб хребта стабілізувати.
  • Поліпшити харчування хряща, постаратися частково або повністю відновити хрящ.

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології, при якому розташований Центр «Меддіагностика» розробив і протягом останніх більш ніж 12 років застосовує унікальний метод лікування і профілактики артрозу суглобів, в тому числі спондилоартрозу. Метод називається «Артротерапія». Він дозволяє поліпшити харчування хряща і в більшості випадків відновити його пружні характеристики. Таким чином – поліпшити функцію суглоба при спондилоартрозі.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Доктор медичних наук, В.В. Гонгальскій

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології

www.gongalsky.com.ua

Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі. Діагностика і лікування спондилоартрозу проводиться в Центрі «Меддіагностика» за адресою м.Київ, провулок Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать