ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування ревматоїдного артриту в Києві

Ревматоїдний артрит відноситься до системних захворювань сполучної тканини з ураженням дрібних і великих суглобів кінцівок. В даний час етіологія захворювання не встановлена. Є зв’язок з вірусною і бактеріальною інфекцією. Надмірна сонячна інсоляція, переохолодження, стреси, різні інтоксикації можуть бути провокуючими факторами захворювання. Починається захворювання з запалення дрібних суглобів кінцівок, воно має симетричний характер. Запалення супроводжується ранковою скутістю. Відразу набуває тривалий і прогресуючий характер. При відсутності лікування або неадекватному лікуванні формуються деформації суглобів з обмеженням рухливості, що призводить до інвалідності. Іноді розвивається ураження нирок, серця, легенів, шкіри, судин, лімфовузлів.

Діагностика ревматоїдного артриту

Для діагностики ревматоїдного артриту використовуються рентгенографія суглобів, УЗД суглобів та м’яких тканин, МРТ суглобів, лабораторні дослідження. Як матеріал для лабораторного дослідження використовують кров і синовіальну рідина. У клінічному аналізі крові характерне збільшення кількості лейкоцитів, анемія і високе ШОЕ. При біохімічному дослідженні виявляються ревматоїдний фактор і антитіла до циклічного цитрулінового пептиду. Підвищується С-реактивний білок, іноді буває підвищеним антистрептолізин-О.

Артрит з наявністю ревматоїдного фактору і антитіл до циклічного цитрулінового пептиду вважається сіропозитивним, а без ревматоїдного фактору і антитіл до циклічного цитрулінового пептиду – сіронегативним. При цьому у 5% -7% здорових людей мають ревматоїдний фактор.

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Лікування ревматоїдного артриту

Ревматоїдний артрит при загостренні лікується нестероїдними протизапальними засобами. Однак, ефективність цих засобів тимчасова і при припиненні їх прийому запалення відновлюється. Для досягнення стійкої ремісії призначають постійну базисну терапію кортикостероїдами, цитостатиками, інгібіторами синтезу піримідинів або моноклональними антитілами.

При тяжкому перебігу захворювання застосовуються пульс-терапія і плазмофорез. Базисну терапію можна комбінувати з локальною терапією суглоба. З фізіотерапевтичних методів можна з обережністю застосувати магнітотерапію і лазеротерапію. Необхідна санація хронічних вогнищ інфекції.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі”. Діагностика та лікування ревматоїдного артриту проводиться в Центрі “Меддіагностика” за адресою м.Київ, провулок Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Читати більше про суглоби і їх лікування:

  1. Лікування захворювань (болю) суглобів в Києві
  2. Лікування болю в коліні в Києві
  3. Роль діагностики в тактиці лікування болів в коліні
  4. Як уникнути операції на суглобі

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать