ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

УЗД судин голови та шиї

Сучасне і науково обгрунтоване назва даного дослідження це дуплексне сканування судин голови та шиї .

У суспільстві його ще називають доплерографія або допплеросонографія ия. Всі ці назви не змінюють суті дослідження. Раніше, до появи дуплексного сканування судин голови і шиї виконували дослідження, яке називалося реовазография-набагато менш точне застаріле дослідження.

Підготовка до УЗД судин голови та шиї

Підготовка до дослідження: в день обстеження пацієнту не рекомендується приймати судинні препарати, препарати, що містять кофеїн, курити і пити каву або міцний чай. Виняток становлять пацієнти приймають судинні препарати на постійній основі (при аритмії, гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця) – їм скасовувати судинні препарати перед дослідженням не рекомендується.

Цілі УЗД дослідження:

  • оцінка геометрії і прохідності судин (виявлення деформацій, бляшок і тромбів)
  • оцінка впливу на судини шийного відділу хребта (остеохондроз може викликати порушення кровопостачання головного мозку)
  • виявлення аномалій розвитку судин
  • оцінка венозного застою
  • оцінка ступеня підвищення внутрішньочерепного венозного тиску

В кінцевому підсумку, дане дослідження має відповісти на питання як кров’ю головний мозок, чи відповідає це нормативним референтним значенням, якщо немає, то в чому і наскільки сильно порушене кровопостачання.

Окреме значення має оцінка результатів дослідження при порівнянні результатів з раніше проведеним дослідженням – так звана динамічна оцінка. Це дозволяє відповісти на питання прогнозу захворювання: чи є судинне ураження стабільним або прогресує в часі, наскільки сильна ступінь прогресування , як впливає лікування на перебіг патологічного процесу. Це дозволяє коригувати терапію для більшої її ефективності в майбутньому.

У Центрі «Меддіагностика» УЗД судин голови та шиї можна провести в декількох модифікаціях, що пов’язано з різними потребами лікуючих лікарів в одержуваної інформації:

  1. Дуплексне сканування судин шиї (Дослідження, що дозволяє побачити деформації і аномалії судин шиї, наявність бляшок і тромбів. Інформація, частіше затребувана в даному обсязі судинними хірургами.)
  2. Дуплексне сканування судин голови та шиї без функціональних проб (На додаток до вищеописаної інформації включає в себе оцінку кровотоку по мозковим артеріях пов’язану зі знайденими порушеннями на рівні шиї.)
  3. Дуплексне сканування судин голови та шиї з проведенням функціональних проб (На додаток до вищеописаної інформації включає в себе оцінку тонусу мозкових судин (спазм або патологічне розширення, ступінь компенсації мозкового кровотоку і вплив поворотів голови на кровотік головного мозку, також визначається наявність або відсутність порушення венозного відтоку з порожнини черепа і підвищеного внутрішньочерепного тиску.)
  4. Нова авторська методика дуплексного сканування судин голови та шиї з визначенням показників об’ємного мозкового артеріального і венозного кровотоку з оцінкою ступеня тяжкості підвищення внутрішньочерепного венозного тиску дозволяє отримати найбільш велику і повну інформацію про стан мозкового кровотоку. Це дослідження проводиться з додатковою оцінкою обсягу мозкового кровотоку в хвилину, визначається не тільки наявність порушення венозного відтоку і внутрішньочерепного високого тиску, а й визначається ступінь підвищення з розстановкою топічних акцентів.)

Дослідження проводиться на сучасній апаратурі з використанням передових технологій, що мінімізують похибки вимірювань. Доктора, які проводять дослідження мають відповідну кваліфікацію.

УЗД судин голови та шиї

УЗД судин голови та шиї. Атеросклеротична бляшка в гирлі внутрішньої сонної артерії, стеноз 53% щодо поперечного перерізу судини (по площі). Червоним виділена прохідна частина судини, бляшка займає крайове положення у вигляді півмісяця.

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі” . Або стосовно конкретного захворювання: “Діагностика і лікування проводиться в Центрі” Меддіагностика “.

Ціни на УЗД судин голови та шиї

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: