ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Атеросклеротичний тест

Атеросклероз – це хвороба, при якій в стінках судин накопичуються холестеринові відкладення. Згодом вони стають товстішими, в результаті чого кровотік у цій судині ускладнюється. Завдяки цьому орган, який забезпечується кров’ю з цієї судини, починає відчувати брак кисню і поживних речовин. Через це орган починає погано справлятися зі своїми функціями. Найчастіше від атеросклеротичних бляшок страждає серце. Особливо це відчувається при навантаженнях. З’являється задишка, біль за грудиною і інші симптоми. Згодом симптоми посилюються.

Якщо Ви відчуваєте задишку при фізичних навантаженнях або в стані спокою, поколювання або болі в ділянці грудної клітки і серця, Вам варто звернутися до кардіолога для діагностики вірогідності атеросклеротичної хвороби серця та її подальшого лікування.

Як виявити атеросклеротичну хвороба серця? У клініці Меддіагностика розроблений і успішно застосовується так званий «Атеросклеротичний тест». Суть тесту полягає в проведенні ультразвукового дослідження основних магістральних судин, в яких можлива поява холестеринових бляшок. Якщо на УЗД видно потовщення стінок, а також зменшення просвіту судини, то можна судити про наявність атеросклерозу. Для якісної діагностики хвороби, вимірюється величина і будова бляшки. Також з’ясовується схильність до прогресування атеросклерозу.

Наявність бляшок в периферичних судинах дає всі підстави вважати за наявність атеросклерозу і в судинах серця (коронарних).

Які ще є тести на атеросклероз? У клініці проводяться такі діагностичні заходи на виявлення холестеринових бляшок, як:

  • Атеросклеротичний тест
  • Випробування з навантаженням (тредміл) – це проведення ЕКГ в процесі фізичних навантажень. Ця маніпуляція полягає в тому, що пацієнт, до якого підключений апарат ЕКГ, знаходиться на біговій доріжці. У процесі дослідження пацієнт отримує режими навантаження, що постійно збільшуються (від повільної ходьби до бігу). Якщо при навантаженні кардіограма показує зниження кровотоку в коронарних судинах, то це явна ознака атеросклеротичної хвороби серця. Що підвищує ризик інфаркту в майбутньому.

Атеросклероз – це дуже небезпечне захворювання. Постійно прогресує і в підсумку викликає ішемічну хворобу серця. Хоча б раз провести тести на атеросклероз корисно для людей незалежно від статі, віку, комплекції і способу життя.

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: