ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

МРТ гіпофіза, МРТ з контрастом

Гіпофіз один з найголовніших органів, який сам виробляє гормони і регулює вироблення гормонів іншими залозами внутрішньої секреції. Гіпофіз заслужено називають «диригентом ендокринної системи».

Мрт гипофиза, мрт с контрастом

Цим продиктована важливість дослідження цієї залози. Єдиний метод візуалізації гіпофіза – це МРТ. Його використовують при підозрі на пухлину гіпофізу і при гормональних розладах, як у жінок, так і чоловіків.

У стандарт МРТ дослідження головного мозку входить оцінка турецького сідла – кісткової западини, де розташовується гіпофіз. При МРТ видно тканину і сам гіпофіз. Навіть без контрасту можливо побачити деякі зміни гіпофіза при МРТ дослідженні.

Для більш детального дослідження гіпофіза використовують метод МРТ з введенням контрасту. Це єдиний спосіб, який дозволяє виявити невеликі новоутворення в гіпофізі.

МРТ дослідження гіпофіза з контрастним посиленням можна проводити тільки на МРТ системах з напруженістю магнітного поля не нижче 1.5т. Варто відзначити, що макроаденоми гіпофізу (пухлини гіпофіза розміром більше 1 см) будуть добре видні при МРТ дослідженні гіпофіза без контрастного посилення на нізкотеслових МРТ системах (від 0.4Тесладо 1 Тесла). Аденоми розміром менше 5 мм на нізкотеслових МРТ може бути не діагностовано. Тому при дослідженні гіпофіза краще використовувати більш потужне обладнання.

Дослідження гіпофіза на МРТ може бути показано як жінкам так і чоловікам. При виявленні лікарем клінічних проявів гормональних розладів у пацієнта. Гіпофіз на МРТ часто досліджують на додаток до дослідження головного мозку, це збільшує обсяг дослідження і його точність.

На МРТ гіпофіза можна визначити наявність або відсутність новоутворень в гіпофізі. Правильно виконане МРТ гіпофіза з контрастним посиленням (динамічне контрастне посилення гіпофіза) істотно покращує якість діагностики, так як часто аденоми гіпофіза на МРТ без контрасту пофарбовані так само, як і здорова тканина.

Подивитися ціни на МРТ діагностику »

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать