ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Атеросклероз судин

Біль в області обличчя

Болі в області серця

Біль у спині

Біль у шиї

Біль у грудях

Болі в грудному відділі хребта

Біль в животі

Біль в попереку

Біль у плечі

перейти на сторінку  Біль в плечовому суглобі

Біль в руці

Біль в області тазу

Біль в промежині

Біль в області тазостегнового суглоба

Біль в нозі

Біль в коліні

Біль у стопі

Біль в суглобі

Брадикардія

Головні болі

Запаморочення

Сколіоз, порушення постави

мігрень

Оніміння рук, ніг, пальців

Шум (дзвін) в вухах

Як правильно встановити діагноз?

Пацієнт приходить на прийом до лікаря зі скаргами.

Скарги – це частина симптомів захворювання – єдиний об’єктивний показник, на підставі якого доктор починає спілкування з пацієнтом. Зібраний ретельно анамнез, опитування і клінічний огляд хворого дозволяють лікарю визначити обсяг обстеження.

Доктор оцінює ці скарги, розуміючи, що може ховатися за ними. Розпитує хворого, уточнює характер скарг, наявність супутніх ознак захворювання, проводить клінічний огляд, різного роду тести і встановлює первинний діагноз (первинний діагноз дає підставу зробити, наприклад первинну допомогу: зменшити біль, иммобилизировать перелом, вправити вивих, знизити артеріальний тиск … тобто . надати посильну допомогу, коли обстеження провести немає можливості, врятувати хворого або полегшити його страждання).

Для встановлення клінічного діагнозу необхідно апаратне обстеження, яке уточнить діагнозу і дасть право приступити до лікування.

У наш час лікування на підставі тільки одних скарг і огляду без апаратного і лабораторного обстеження (без точно встановленого діагнозу) – неприпустима недбалість .

Наприклад , хворий звернувся зі скаргою на біль в попереку . Якщо не розпитати і не обстежувати хворого, а спробувати вирішити питання масажем, мануальною терапією або фізіотерапією, можна не отримати ефекту або навіть нашкодити. При таких захворюваннях, як спондилолістез, спинальний стеноз, спондилоартрит, пухлина хребта, мієлопатія (патологія спинного мозку), грижа диска великого розміру і ін. ці процедури протипоказані, вони можуть погіршити стан хворого або стати фатальними (наприклад, фізіотерапія при раку або мануальна терапія при мієлопатії). Тому в інтересах хворого лікуватися з чітко встановленим діагнозом. Визначити правильний діагноз може тільки лікар і на підставі достатньої апаратного або лабораторного обстеження.

Крім того, ви можете дізнатися про принципи й підходи до лікування пацієнтів в лікувально-діагностичному центрі «Меддіагностика». Щоб ознайомитися докладніше з напрямками нашої роботи, записатися на прийом, або залишити заявку на послуги, заповніть форми зворотного зв’язку. Обов’язково вкажіть ваші контактні дані, за якими ми зв’яжемося з вами.

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі” . Або стосовно конкретного захворювання: “Діагностика і лікування проводиться в Центрі” Меддіагностика “.