ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Ендотеліальний тест

Ендотеліальних тест . Зовні це виглядає як перетискання на 5 хвилин плечової артерії звичайної манжетою для вимірювання тиску, потім манжета знімається і вимір триває ще 1 хвилину. Протягом усього тесту реєструються і аналізуються дані про вашу пульсової хвилі, в якій відображена інформація про «боєздатності» ендотелію.

Проведення аналізу функції серцево-церебрального комплексу.

Холтерівське моніторування ЕКГ і АТ

Холтерівське моніторування ЕКГ – це запис звичайної електрокардіограми (ЕКГ) пацієнта протягом доби, коли він веде звичний спосіб життя.

Багатьох людей турбують перебої в роботі серця, серцебиття або уповільнення частоти пульсу, запаморочення, епізоди сильної слабкості, запаморочення, болі в серця. Часто ці скарги виникають під час фізичних або емоційних навантажень, відпочинку, сну, в транспорті або на роботі. Холтерівське моніторування дозволяє лікарю проаналізувати електрокардіограму, яка записується цілу добу і побачити ті зміни в роботі серця, які не вдається виявити при звичайній, короткою записи ЕКГ. А також, зрозуміти чи пов’язані вони з навантаженням, в який час доби виникають. Цей метод дозволяє правильно поставити діагноз, призначити необхідне лікування і проконтролювати його ефективність.

Холтерівське моніторування АТ – добова реєстрація показників артеріального тиску (АТ). Проводиться для точного визначення рівня АТ пацієнта в природних умовах його життя. Метод дозволяє виявити підвищення або зниження артеріального тиску при фізичних або емоційних навантаженнях, у різний час до і після прийому лікарських препаратів, в нічний час. Дослідження дає цінну інформацію про те, в який час доби підвищується тиск, пов’язаний його підвищення з різними навантаженнями, наскільки ефективно призначене лікування.
Протипоказань до холтерівського моніторування ЕКГ і АТ немає.

Кардіологія ціни на послуги

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: