ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

УЗД вен нижніх кінцівок

Варикозне розширення вен нижніх кінцівок (вен ніг) – одне з найпоширеніших захворювань людства (за статистикою кожна п’ята жінка і кожен восьмий чоловік страждають від варикозу), вважається, що це захворювання – плата людства за прямоходіння.

Факторами для варикозного розширення вен є:

  1. Спадковість (у спадок передається слабкість сполучної тканини, в тому числі і стінки венозних судин).
  2. Жіноча стать (жінки в 2-3 рази частіше хворіють варикозним розширенням ніг, так як обтяжливими факторами є вагітність, пологи, носіння високих каблуків, а також те, що жінки частіше люблять сидіти нога-нА-ногу.
  3. Професійна статичне навантаження на ноги (для вен ніг погано довго стояти і тривало сидіти, при цьому позитивно позначається динамічне навантаження – ходьба, біг, плавання, їзда на велосипеді).
  4. Зайва вага.

Факторами для варикозного розширення вен є

Основні скарги полягають у наступному:

  • На початкових етапах хворих турбує важкість, втому в ногах, невелика набряклість (залишаються сліди від гумки шкарпеток, взуття до кінця дня стає тісній), на ногах можуть з’являються судинні зірочки, розширюються дрібні вени у вертикальному положенні тіла.
  • Пізніше набряки посилюються, ноги до кінця дня гудуть, може з’являтися свербіж, вени значно розширюються, з’являються закручені вени – варикозні вузли, на шкірі може з’являтися пігментація – точкове потемніння шкіри
  • У запущених випадках в районі щиколоток спочатку з’являється пляма, яке може перейти в трофічну виразку, в венах можуть утворюватися згустки крові – тромби.
  • При тромбозі підшкірних вен, вени стають червоні, запалені, гарячі й болючі на дотик (протягом тижня-двох запалення шкіри над веною, як правило, йде, і пацієнт вважає, що з веною вже все в порядку, однак найчастіше тромботичнімаси в вені залишаються, продовжуючи нести потенційну загрозу)
  • При тромбозі глибоких вен (ці вени розташовуються усередині м’язів, і побачити їх без УЗД не можна) з’являється тягне біль в литкових м’язах, іноді біль під коліном , болі супроводжуються посиленням набряклості.

УЗД вен нижніх кінцівок PHILIPS

Дуплексне сканування (УЗД) вен нижніх кінцівок за своєю інформативності, безпеки і якості отримуваної інформації по праву вважається золотим стандартом діагностики даних захворювань.

Дуплексне сканування (УЗД) вен нижніх кінцівок

Метод дозволяє максимально об’єктивізувати картину захворювання: можна виміряти діаметри розширених вен, оцінити їх прохідність, варіанти анатомічної будови, роботу клапанного апарату вен (всередині вен є клапани – перегородки, необхідні для того, щоб кров по венах могла підніматися знизу вгору, при прогресуванні варикозного розширення вен, клапани перестають нормально працювати).

Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок

При плануванні операції на венах, ми маркером на ногах відзначаємо розташування перфорантних вен (це такі вени-містки, які з’єднують поверхневі і глибокі вени між собою, якщо ці вени не прибрати під час операції, то велика ймовірність рецидиву – повторного розширення поверхневих вен).

УЗД вен нижніх кінцівок

Також метод цінний тим , що дозволяє бачити зміни не тільки в венах, але і в навколишніх тканинах: розриви м’язів, гематоми, пухлини, які можуть мати ідентичну клінічну картину з тромбозом глибоких вен (всі вони супроводжуються набряком гомілок з болем в литкових м’язах, тому нерідко доводиться стикатися з ситуацією, коли людину без проведення якісної ультразвукової діагностики лікують від тромбозу глибоких вен, хоча він цієї патології не має).

Ніякої попередньої підготовки для цього обстеження проводити не потрібно, дослідження безболісне і абсолютно безпечне.

Не відкладайте діагностику ваших вен, пам’ятайте, що якщо варикоз лише порушує якість вашого життя, то тромбоз несе в собі потенційну загрозу для її тривалості, не запускайте хворобу до стадії утворення трофічних виразок і тромбів, запишіться на прийом уже сьогодні.

Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі “. Або стосовно конкретного захворювання: “Діагностика і лікування проводиться в Центрі” Меддіагностика “.

Ціни на УЗД вен нижніх кінцівок

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: