ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Профіль клініки

Профіль клініки – діагностика і нехірургічне лікування захворювань опорно-рухового апарату і нервової системи.

Спеціальності, які представлені в клініці:

Профіль лікарів клініки – неврологи, травматологи-ортопеди, ревматологи, кардіологи, гінекологи (гінеколог-ендокринолог в тому числі), фізіотерапевти, реабілітологи, фахівці з лікувальної фізкультури та ін. Прийом ведуть фахівці з достатнім досвідом у своїй галузі. Доктора, складові “ядро” клініки працюють в ній 20 років і більше.

У наші завдання також входить проведення  диференціальної діагностики . Наприклад, пацієнт звертається з  болями в області серця . Як визначити, болю ці обумовлені патологією серця або екстракардіальними (внесердечних) причинами? Для цього в процес діагностики включається кардіолог і проводить “своє” обстеження: опитування, огляд, електрокардіографію,  УЗД серця , якщо необхідно – пульсометра, досліджує функцію серця при навантаженні ( тредміл). При наявності серцевих болів, обумовлених патологією серця, кардіолог вирішує подальше ведення цього пацієнта. У разі, якщо серце здорово, визначається “внесердечних” причина болю в області серця, яка може бути пов’язана з патологією хребта, корінців, вегетативної іннервації, стовбура мозку, судинними процесами в хребті або головному мозку або іншими причинами; тут в роботу включаються фахівці неврологічного або ортопедичного профілів із застосуванням прописаних стандартних діагностичних обстежень. Головне в лікуванні – це встановлений вивірений діагноз.

Аналогічним чином діє команда гінекологів при підозрі на болях в попереку, які можуть бути викликані, наприклад, змінами в органах малого таза у жінок, запаленням, судинними процесами, венозної і іншими видами патології, такими як сенільний (вікової) остеопороз у жінок ( остеопороз  як правило пов’язаний з болем в кістках, хребті, можливістю переломів кісток і хребців, захворюванням суглобів). У такій ситуації ортопед діє спільно з фахівцем по  денсітометеріі  (визначення щільності кісткової тканини) і гінекологом.

У клініці зосереджено все необхідне сучасне обладнання для діагностики і нехірургічного лікування захворювань. Доброзичливий і ввічливий персонал реєстратури відповість на всі ваші запитання в рамках свого компетенції і визначить профіль доктора, в послугах якого потребує пацієнт.

Щоб  записатися на прийом , скористайтеся спеціальною формою. Також ви можете  замовити зворотний дзвінок  наших консультантів і  оформити заявку на послуги .

Наша робота – це постійна відповідальність за наших пацієнтів, професіоналізм і індивідуальний підхід до лікування кожного з них.

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: