ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Історія клініки

Клініка заснована в 1978 році. Спочатку вона розташовувалася в Центральній міській лікарні Києва, (нині й до 1918 року – Олександрівська лікарня, яка в радянський час називалася Лікарнею імені Жовтневої революції)

В цій, одній з найстарших у Східній Європі клінічних установ з історією в півтора століття, працювали видатні всесвітньо відомі клініцисти – професори В.А. Бец, М.Д. Стражеско, В.П.Образцов, М.М.Губергріц В.А.Караваев, А.В.Корчак -Чепурківський, Д.К.Заболотний, Б.Н.Маньковський, М.С.Спіров, Ф.Г.Яновський, А.А.Чайка, й багато інших.

Заснована наприкінці 1970-х, клініка стала першою в СРСР науково-дослідною лабораторією проблем остеохондрозу хребта. А в 1995 році лабораторія була перетворена в клініку вертеброневрології.

Протягом останніх тридцяти чотирьох років клініка була й залишається абсолютним лідером в галузі нехірургічного лікування патології хребта –  вертеброневрології .

Поступово клініка відчутно розширила свої професійні інтереси, в які увійшли:

  • класична неврологія,
  • нехірургічна травматологія-ортопедія,
  • ревматологія,
  • гінекологія,
  • кардіологія.
  • м’язово-скелетна медицина,
  • реабілітація.

Активно працює й розвивається діагностичний сегмент клініки.

Сьогодні клініка самодостатній багатопрофільний лікувально-діагностичний центр. Ключовий напрям роботи – діагностика і нехірургічне лікування опорно-рухового апарату й нервової системи. Спеціальності-сателіти – кардіологія, гінекологія, терапія – дозволяють вирішувати питання діагностики та лікування суміжної патології. Наприклад, кардіологічна служба здатна провести диференціальну діагностику вертеброкардіального синдрому (болів і змін в ділянці серця, зумовлених патологією хребта) й«серцевого» компоненту порушень кровообігу головного мозку; гінекологія й урологія – диференціювати біль у спині, викликаний не патологією хребта, а хворобами органів малого тазу.

Ідеологія клініки від самого початку побудована за принципом експертного підходу до діагностики.

«Меддіагностика» оснащена сучасним діагностичним обладнанням. Персонал спеціально відібраний і підготований для вирішення різноманітних проблем наших пацієнтів. З цією метою вже понад десятиліття використовуються стандарти та протоколи  МРТУЗДрентгенуденситометрії  та ін., які в повній мірі відповідають міжнародним стандартам.

«Тільки вивірене лікування, й лише після точно встановленого діагнозу» – це принцип клініки, який дозволяє домогтися максимального ефекту в лікуванні.

Показником ефективності роботи клініки є той факт, що у нас постійно обстежуються й лікуються пацієнти з таких країн, як США, Канада, Німеччина, Ізраїль, Великобританія, Австрія, Швейцарія, Польща, Кувейт, Китай, Південна Корея, Об’єднані Арабські Емірати та ін..

У лютому 2011 року клініка переїхала в окрему будівлю в провулку Будівельників 4 в м. Києві.

Зручне розташування, функціональний під’їзд, парковка, комфортні умови, регульований мікроклімат, повний спектр діагностичного та лікувального обладнання, – все це доступно і розташоване в межах однієї будівлі.

 Анна Давидівна Дінабург Теоретичні основи створення вітчизняної вертеброневрології були закладені відомим неврологом, професором Анною Давидівною Дінабург. Питання вертеброневрології опрацьовувалися на базі неврологічного відділення клінічної лікарні №14 (тоді «Жовтнева, нині «Олександрівська») з 1952 по 1962 роки. Нею в співавторстві з (Рубашева А.Е., Рабинович О.А., Гнатюк Е.Л.) в 1967 році вийшла з друку перша в колишньому СРСР фундаментальна монографія, присвячена захворюванням нервової системи при дегенеративних процесах хребта.
 Віталій Вікторович Сувак У 1978 році, видатний нейрохірург  Віталій Вікторович Сувак заснував першу в колишньому СРСР клініку вертеброневрології.

Вона називалася: «Науково-дослідна лабораторія проблем остеохондрозу хребта при Київському медичному інституті на базі Центральної міської клінічної лікарні Києва імені Жовтневої революції ( «Жовтнева лікарня»)».

 Гонгальский Володимир Володимирович Клініка сьогодні – це провідний профільний  інститут комплексної сучасної діагностики, нехірургічного лікування і реабілітації захворювань опорно-рухового апарат а (хребта, суглобів, м’яких тканин), а також нервової системи . Спеціалізація клініки: неврологія, нехірургічна травматологія-ортопедія, ревматологія, вертеброневрологія, кардіологія, гінекологія, реабілітація, профілактика. Вагомий фрагмент діяльності клініки – діагностика, яку представляє великий високотехнологічний сегмент клініки «Меддіагностика».

У нас представлені всі використовувані у світовій практиці методи нехірургічного лікування хребта і суглобів. Присутні оригінальні і дуже ефективні розробки, що дозволяють як діагностувати, так і лікувати хворих різних профілів.

Клініка «Меддіагностика» надає весь спектр необхідних діагностичних послуг: МРТ, рентген, денсітомтерія (рентгенівська і ультразвукова), УЗД всіх органів і систем (судин, суглобів, очниць, нервових стовбурів, опорно-рухового апарату, серця, черевної порожнини, нирок, передміхурової залози, органів малого таза та ін.). Розроблені та впроваджені кардіологічні програми з використанням тредміла, диференційна діагностика кардіалгій (серцевого болю) з вертеброкардіальним синдромом (біль у ділянці серця, зумовлений патологією хребта та суглобів). Ведеться лабораторна діагностика.

В “Меддіагностиці” розробляються й застосовуються прогресивні й ексклюзивні методи обстеження  (МРТ клубово-крижових суглобів, УЗД суглобів грудини, МРТ-верифікація запальних процесів в суглобах, м’яких тканинах, судинах і хребті, МРТ реконструкція судин голови без контрастування, трансорбітальне ультразвукове дослідження очниць, аналіз стану синовіальної оболонки суглобів, хряща, вмісту суглобової порожнини, специфікація ентезітів та ентезопатій) тощо.

Клініка «Меддіагностика» сьогодні – це провідний профільний  інститут комплексної сучасної діагностики, нехірургічного лікування і реабілітації захворювань опорно-рухового апарата (хребта, суглобів, м’яких тканин) й нервової системи .

Спеціалізація клініки: неврологія, нехірургічна травматологія-ортопедія, ревматологія, вертеброневрологія, кардіологія, гінекологія, реабілітація, профілактика. Й вагомий фрагмент нашої діяльності – діагностика, яку представляє великий і технологічний сегмент клініки.

Сьогодні у нас представлені всі наявні у світовій практиці методи нехірургічного лікування хребта і суглобів. Присутні оригінальні й дуже ефективні розробки, що дозволяють як діагностувати, так і лікувати хворих різного профілю.

«Меддіагностика» надає весь спектр необхідних діагностичних послуг: МРТ, рентген, денсітомтерія (рентгенівська і ультразвукова), УЗД всіх органів і систем (судин, суглобів, очниць, нервових стовбурів, опорно-рухового апарату, серця, черевної порожнини, нирок, передміхурової залози, органів малого таза та ін.). Розроблені та впроваджені кардіологічні програми з використанням тредміла, диференційна діагностика кардіалгій (серцевого болю) з вертеброкардіальним синдромом (біль у ділянці серця, зумовлений патологією хребта та суглобів). Ведеться лабораторна діагностика.

.

У клініці розробляються і застосовуються прогресивні і ексклюзивні методи обстеження  (МРТ клубово-крижових суглобів, УЗД суглобів грудини, МРТ-верифікація запальних процесів в суглобах, м’яких тканинах, судинах і хребті, МРТ реконструкція судин голови без контрастування, трансорбітальне ультразвукове дослідження очниць, аналіз стану синовіальної оболонки суглобів, хряща, вмісту суглобової порожнини, специфікація ентезітів та ентезопатій) тощо.

Клініка є діагностичною базою кафедри неврологіі й реабілітаційної медицини медичного університету ім.О.О.Богомольця.

Керівник клініки – доктор медичних наук, професор НМУ Володимир Володимирович Гонгальский .

Історія клініки Основний принцип клініки  – тільки вивірене лікування, й лише після точно встановленого діагнозу.

Методи діагностики  – всі доступні сучасні методи клінічної та апаратної діагностики: клінічний аналіз неврологічного, ортопедичного, біомеханічного статусів, рентгенографія, магнітно-резонансна томографія (МРТ), ультразвукові методи діагностики (УЗД) захворювань опорно-рухового апарату, хребта, суглобів, м’язових зв’язок, фасцій, менісків, міжхребцевих дисків, гриж дисків, нервових стовбурів, тунельних синдромів, дупплексне сканування судин, в тому числі – судин шиї і голови з функціональними пробами, апаратна оцінка гемо- й ліквородинамики, лабораторна діагностика та багато іншого.

 

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: