ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Кардіологія

В лікувально-діагностичному центрі «Меддіагностика». (Український інститут М’язово-скелетної медицини та неврології ) проводиться ряд діагностичних досліджень, які дозволять фахівцеві правильно встановити діагноз.

  • Електрокардіографія серця – інструментальний метод дослідження серця, заснований на графічній реєстрації змін в часі різниці потенціалів його електричного поля.
  • Електрокардіографія навантажувальна.* Тредміл – це проба з фізичним навантаженням, що дозволяє визначити ступінь недостатності коронарного кровообігу, виявити деякі минущі види аритмій або підвищення артеріального тиску у відповідь на фізичне навантаження. При проведенні дослідження використовується бігова доріжка, яка підключена до монітора та електрокардіограф. В ході дослідження регулярно вимірюється рівень артеріального тиску, проводиться аналіз змін, що відбуваються на електрокардіограмі.
  • Ехо-кардіографія серця – метод ультразвукової діагностики, спрямований на дослідження морфологічних і функціональних змін серця і його клапанного апарату. Заснований на сприйманні відбитих від структурі серця ультразвукових сигналів.
  • Ендотеліальний тест. Зовні це виглядає як перетискання на 5 хвилин плечової артерії звичайною манжетою для вимірювання тиску, потім манжета знімається і вимір триває ще 1 хвилину. Протягом усього тесту реєструються і аналізуються дані про вашу пульсову хвилю, в якій відображена інформація про «боєздатність» ендотелію судин.
  • Холтерівський моніторинг ЕКГ – це запис звичайної електрокардіограми (ЕКГ) пацієнта протягом доби, коли він веде звичний спосіб життя.
  • Холтерівське моніторування АТ – добова реєстрація показників артеріального тиску (АТ). Проводиться для точного визначення рівня АТ пацієнта в природних умовах його життя.
  • Проведення аналізу функції серцево-судинного комплексу.
  • Первинний аналіз неврологічних порушень центральної (мозкової) регуляції серцево-судинної системи

Прийом веде кардіолог, кандидат медичних наук Бриль Жанна Василівна (в минулому – співробітник НДІ кардіології ім. М.Д. Стражеско)

Ціни на кардіологічні послуги в Києві

«Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі». Або стосовно конкретного захворювання: Діагностика і лікування кардіологічних захворювань проводиться в Центрі «Меддіагностика».

Лікарі

Бриль Жанна Василівна
к.м.н., врач-кардиолог

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: