ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Голковколювання і біль в спині (акупунктурне лікування)

Акупунктура (голкотерапія) – традиційний східний метод лікування, досить ефективний і   широко використовуваний у багатьох країнах світу.

Країни Європі та США  і Канади давно та успішно застосовують голкотерапію в лікуванні больових синдромів у спині.

Голковколювання при болях в спині

У відмінності від традиційної медикаментозної терапії, голкотерапія практично не має протипоказань.  Деякими з небагатьох протипоказань для голкотерапії є інфекційні процеси в області введення голок, інтоксикація і онкологія.  Можливе деяке загострення процесу на початку проведення голкотерапії, що узгоджується з принципом – хочеш вилікувати хронічний процес – переведи його в гостру фазу.

Голкотерапією добре лікуються болі в спині, болі в кінцівках, лицьові і головні болі. Зони для лікування таких видів патології відомі вже не одно тисячоліття.

Лікування акупунктурою полягає в правильному введенні стерильної  акупунктурної голки в активну зону, яка відповідає за ту або іншу функцію в організмі.  У цих зонах, як правило, розташовуються нервові волокна, судинні сплетення, нерви або скупчення особливих рецепторів.  Є зони рефлекторної відповіді від внутрішніх органів. У ряді випадків голкою можна впливати на так звані тригерні точки (зони локального скорочення м’язів) або запалення.

Лікування болю в спині голковколюванням

Лікувальна дія голкотерапії

При введенні голки в певне місце виникає потік імпульсів, які запускають вторинну рефлекторну реакцію. Ця реакція залежно від дій лікаря може змінити тонус м’язів, судин, поліпшити живлення тканини (трофіку) та ін., що позитивно впливає, в першу чергу, на вегетативну нервову систему.

Голкотерапія – потужний  немедикаментозний метод лікування  болю, у тому числі білю у хребті і болю у спині. За допомогою голкотерапії можливо, навіть, проведення хірургічних втручань, що активно практикувалося в Китаї. Фахівці з акупунктури домагалися повної анестезії при проведенні оперативного втручання на кінцівках і внутрішніх органах.

Таким чином, голкотерапію застосовують для:

  1. Знеболення
  2. Поліпшення кровопостачання тканин, головного мозку
  3. Стабілізування артеріального тиску
  4. Зниження м’язового тонусу при больових м’язово-тонічних реакціях

Застосування голкотерапії, у ряді випадків, порівнянне з дією таких медикаментозних засобів, як  анальгетики, міорелаксанти, судинні препарати.

У нашому Центрі активно використовують голкотерапію. Процедура виконується висококваліфікованими лікарями-неврологами. Розроблена тактика лікування в комплексі показала високу ефективність і безпеку. Акупунктура сумісна з медикаментозною терапією, такими методами лікування, як хіропрактика, мануальна медицина, фізіотерапія, фізична реабілітація. Поєднання методів дозволило скоротити терміни лікування і підвищити його ефективність.

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: