ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Гонгальський Володимир Володимирович

Гонгальський Володимир Володимирович

Стаж роботи:  з 1978 року, понад 40 років.

Категорія, вчений ступінь  – доктор медичних наук за спеціальністю «Неврологія», вища категорія за спеціальністю «травматологія-ортопедія», професор кафедри неврології та реабілітаційної медицини Національного медичного університету.

Що лікує :

Діагностика і нехірургічне лікування захворювань хребта, суглобів (ревматологія), болі в суглобах і хребті. Реабілітація після операцій на хребті, сколіози, остеопороз і ін. Хронічні болі.

Діагностика і лікування захворювання нервової системи, головного болю, запаморочення, судинної патології головного і спинного мозку, вегетососудістих розладів (ВСД, нейроциркуляторна дистонія), панічних атак. Гіпоталамічні синдроми. Лікування болів в особі (прозопалгія), лікування периферичних нейропатій, в т.ч. оніміння ніг у літніх. Атеросклероз.

Діти з мінімальною мозковою дисфункцією (відставання у психофізичному розвитку, мутизма, аутизму, алалія), певні види ДЦП, сколіози, ін.

Методи лікування: всі методи (крім хірургічних) в області неврології, ревматології, ортопедії-травматології, всі види медикаментозних блокад, ін’єкційна терапія, остеопатія, хіропрактика, мануальна терапія, голкотерапія, голкорефлексотерапія, кинезотерапия, фізична реабілітація, плазматерапія, еферентна терапія, медикаментозна терапія , та ін.

Переваги. 3 спеціальності в одному прийомі: неврит логія, ортопедія-травматологія  та ревматологія.

Акції