ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Кров’янисті виділення зі статевих шляхів

Рясні кров’янисті виділення зі статевих шляхів у більшості випадків є ознакою акушерсько-гінекологічної патології і вимагають негайного звернення до лікаря-гінеколога. Під «рясними» кров’яними виділеннями мається на увазі такий обсяг кров’яних виділень, який перевищує фізіологічну крововтрату при менструаціях (фізіологічна менструація-тривалість до 7 днів з об’ємом крововтрати до 100 мл, що відповідає 8-10 прокладкам за весь період). Цей критерій застосовується лише до жінок з гінекологічними захворюваннями і не повинен застосовуватися до жінок в період вагітності, пологів та післяпологового періоду.

Будь-які кров’янисті виділення зі статевих шляхів незалежно від тривалості і обсягу під час вагітності є патологічним станом, що вимагає негайного, термінового звернення за медичною допомогою.

Причинами кров’яних виділень із статевих шляхів під час вагітності є:

 1. Загроза переривання вагітності (до 22 тижнів).
 2. Загроза передчасних пологів (від 22 тижнів до 36 тижнів).
 3. Відшарування хоріона (утворення ретрохоріальної гематоми).
 4. Передчасне відшарування плаценти (до моменту народження).
 5. Децидуальні поліпи, захворювання шийки матки.

Всі перераховані причини є підставою для екстреної госпіталізації жінки в гінекологічне відділення (якщо термін вагітності не перевищує 22 тижня) або пологовий будинок (при терміні понад 22 тижня).

Причинами гінекологічних кровотеч є:

Маткові:

 1. Вроджені аномалії.
 2. Органічна патологія (міома, патологія ендометрію, ендометріоз, неправильне розташування ВМК, злоякісні пухлини матки і яєчників).
 3. Дисфункціональна (дисгормональна).
 4. Ятрогенна (травми, прийом КОК).
 5. Запальні захворювання (ендометрит, метроендометрит, сальпінгоофорит).
 6. Екстрагенітальні (гіпертонічна хвороба, вади серця, гематологічні захворювання).
 7. Кровотечі з піхви, вульви, уретри (виразки різного походження, рак, травма та ін.).

Патологічні кров’янисті виділення зі статевих шляхів призводять до тяжких наслідків. Відсутність виявлення причини і лікування гінекологічних кровотеч протягом тривалого часу призводить до таких ускладнень як: видалення органу (матки, яєчників), безпліддя, хронічна анемія і т. д.

Фахівці нашої клініки швидко і точно поставлять діагноз, підберуть оптимальне лікування і профілактику можливих ускладнень.

Ціни на гінекологічні послуги

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі”. Стосовно конкретного захворювання: “Діагностика і лікування гінекологічних захворювань проводиться в Центрі” Меддіагностика “.

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать