ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Тредмил-тест. ЕКГ з фізичним навантаженням

При появі болю в області серця  виникає необхідність в ретельному обстеженні пацієнта для визначення її причини. Часто буває недостатньо тільки клінічного огляду та реєстрації звичайної електрокардіогра ми. Необхідне проведення спеціального навантажувального тестування. У нашій клініці з цією метою проводиться тредміл-тест – електрокардіогра -фіческое дослідження під час фізичного навантаження на біговій доріжці.

Тредмил-тест є єдиним дослідженням, яке дозволяє визначити наявність атеросклеротічес ких бляшок в судинах серця пацієнта без проведення складного інвазивного дослідження – коронаровентріку лографіі.

Під час тредміл-тесту лікар-кардіолог ретельно спостерігає за станом пацієнта, постійно реєструє електрокардіогра мму, вимірює артеріальний тиск. За результатами дослідження можна визначити пов’язана біль в області серця з наявністю  атеросклеротічес ких бляшок в судинах серця  і розвитком ішемічної хвороби. Це захворювання вимагає невідкладного лікування, оскільки може привести до розвитку інфактов міокарда  та інших важких ускладнень. Або ж біль не пов’язана з ураженням коронарних судин і не несе загрози для життя людини.

Проба з фізичним навантаженням дозволяє отримати і іншу важливу інформацію про здоров’я пацієнта: виявити схильність до надмірного підвищення артеріального тиску при фізичних навантаженнях або неадекватне зниження артеріального тиску на висоті навантаження і після її припинення; виявити порушення ритму, що виникають на тлі фізичної активності; визначити допустимі для даної людини фізичні навантаження; правильно підібрати режим фізичних тренувань як для здорових людей, так і для пацієнтів із захворюваннями серця і т.д. Крім того, тредміл-тест можна проводити для оцінки ефективності призначеного лікування у хворих з ішемічною хворобою серця.

Перед проведенням тредміл-тесту необхідна консультація лікаря-кардіолога , реєстрація ЕКГ в спокої і ЕХО кардиография для виявлення можливих протипоказань до проведення дослідження.

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: