ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Болі в області серця

Хто в клініці “Меддіагностика” діагностує і лікує болі в області серця:

Бриль Жанна Василівна
к.м.н., лікар-кардіолог
Долгополова Наталія Вікторівна
Лікар УЗД-діагностики
Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Костьєв Ігор Кімович
Медичний директор, лікар-невролог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Наше обладнання для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Ми лікуємо неврологічні захворювання і патологію опорно-рухового апарату (болі в суглобах, хребті та ін.) З 1978 року – з моменту створення нами на базі неврологічного відділення Центральної міської клінічної лікарні м. Києва першої в СРСР клініки вертеброневрології (вертебрології).

Вартість послуг

Болі в області серця найчастіше змушують пацієнта звернутися за допомогою до лікаря кардіолога. Вони бувають найрізноманітнішими: колючими, давлючими, що стискають, пекучими, ниючими, що тягнуть, пронизуючими наскрізь. Виникають болі частіше в грудній клітці зліва або за грудиною, можуть поширюватися в плече, руку, шию, нижню щелепу, під лопатку. Тривалість болю в серці різна – від декількох хвилин до декількох діб. Іноді вона посилюються при диханні, змінюється при зміні положення тіла. Болі в області серця можуть виникати при фізичному або емоційному навантаженні, іноді турбують в спокої або після прийому їжі, в положенні лежачи на спині, на лівому боці.

Схема: сердце человека

Далеко не всі причини болю в області серця пов’язані із захворюваннями самого серця. Вони можуть виникати при остеохондрозі грудного відділу хребта, запаленні реберно-грудинного зчленування, захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Болі, що виникають безпосередньо в серце пов’язані з розвитком у пацієнта ішемічної хвороби (стенокардія) або запальними захворюваннями серця, вродженими і придбанням пороками, вегето-судинною дистонію (кардіалгія).

Стенокардія – біль за грудиною, в лівому плечі, під лівою лопаткою, що виникає при фізичному або емоційному перенапруженні, часто – давлючий або пекучий, супроводжується відчуттям страху, і триває до 20 хвилин. Прийом нітрогліцерину блокує біль протягом 1-3 хвилин. Такі болі є найнебезпечнішими, оскільки можуть призвести до розвитку загрозливих для життя ускладнень – інфаркту міокарда, шлуночкових порушень ритму.

Сердечный цикл — работа сердца

Кардіалгія виникає при запальних захворюваннях серця, пороках серця, вегето-судинної дистонії. Такі болі зазвичай неінтенсивні, тривалі, ниючого або колючого характеру. Іноді виснажують пацієнта, але не призводять до серйозних ускладнень.

Дуже часто причини болю в області серця не пов’язані з хворобами самого серця. Якщо цей біль змінюється при нахилі і поворотах тулуба, глибокому вдиху або видиху, русі рук, триває більше 30 хвилин, а прийом нітрогліцерину не полегшує стан протягом 1-3 хвилин, то найімовірніше він, обумовлений ​​остеохондрозом або запаленням реберно-грудинного зчленування.

Біль за грудиною, що виникає в положенні лежачи або після нахилів тулуба, після прийому їжі, може бути пов’язана з хворобами шлунково-кишкового тракту.

Для уточнення причини болю в області серця необхідно проконсультуватися з лікарем кардіологом і проведенням обстеження пацієнта. При дослідженні діяльності серця обов’язковим є проведення електрокардіограми (ЕКГ), ехокардіографії (ультразвукове дослідження серця), іноді необхідне проведення тредміл-тесту (запис електрокардіограми при фізичному навантаженні) і / або холтерівський моніторинг ЕКГ (запис ЕКГ протягом доби).

Для виключення болів в області серця, пов’язаних із захворюваннями шлунково-кишкового тракту або хребта можуть бути рекомендовані консультації невролога та гастроентеролога.

Перераховані нижче захворювання можуть бути причиною ваших скарг

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі”. Стосовно конкретного захворювання: “Діагностика та лікування болю в області серця проводиться в Центрі” Меддіагностика “.

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать