ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Болі в області серця

Хто в клініці “Меддіагностика” діагностує і лікує болі в області серця:

Бриль Жанна Василівна
к.м.н., лікар-кардіолог
Долгополова Наталія Вікторівна
Лікар УЗД-діагностики
Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Костьєв Ігор Кімович
Медичний директор, лікар-невролог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Наше обладнання для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU
УЗД апарат GE LOGIQ F8

Ми лікуємо неврологічні захворювання і патологію опорно-рухового апарату (болі в суглобах, хребті та ін.) З 1978 року – з моменту створення нами на базі неврологічного відділення Центральної міської клінічної лікарні м. Києва першої в СРСР клініки вертеброневрології (вертебрології).

Вартість послуг

Болі в області серця найчастіше змушують пацієнта звернутися за допомогою до лікаря кардіолога. Вони бувають найрізноманітнішими: колючими, давлючими, що стискають, пекучими, ниючими, що тягнуть, пронизуючими наскрізь. Виникають болі частіше в грудній клітці зліва або за грудиною, можуть поширюватися в плече, руку, шию, нижню щелепу, під лопатку. Тривалість болю в серці різна – від декількох хвилин до декількох діб. Іноді вона посилюються при диханні, змінюється при зміні положення тіла. Болі в області серця можуть виникати при фізичному або емоційному навантаженні, іноді турбують в спокої або після прийому їжі, в положенні лежачи на спині, на лівому боці.

Схема: сердце человека

Далеко не всі причини болю в області серця пов’язані із захворюваннями самого серця. Вони можуть виникати при остеохондрозі грудного відділу хребта, запаленні реберно-грудинного зчленування, захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Болі, що виникають безпосередньо в серце пов’язані з розвитком у пацієнта ішемічної хвороби (стенокардія) або запальними захворюваннями серця, вродженими і придбанням пороками, вегето-судинною дистонію (кардіалгія).

Стенокардія – біль за грудиною, в лівому плечі, під лівою лопаткою, що виникає при фізичному або емоційному перенапруженні, часто – давлючий або пекучий, супроводжується відчуттям страху, і триває до 20 хвилин. Прийом нітрогліцерину блокує біль протягом 1-3 хвилин. Такі болі є найнебезпечнішими, оскільки можуть призвести до розвитку загрозливих для життя ускладнень – інфаркту міокарда, шлуночкових порушень ритму.

Сердечный цикл — работа сердца

Кардіалгія виникає при запальних захворюваннях серця, пороках серця, вегето-судинної дистонії. Такі болі зазвичай неінтенсивні, тривалі, ниючого або колючого характеру. Іноді виснажують пацієнта, але не призводять до серйозних ускладнень.

Дуже часто причини болю в області серця не пов’язані з хворобами самого серця. Якщо цей біль змінюється при нахилі і поворотах тулуба, глибокому вдиху або видиху, русі рук, триває більше 30 хвилин, а прийом нітрогліцерину не полегшує стан протягом 1-3 хвилин, то найімовірніше він, обумовлений ​​остеохондрозом або запаленням реберно-грудинного зчленування.

Біль за грудиною, що виникає в положенні лежачи або після нахилів тулуба, після прийому їжі, може бути пов’язана з хворобами шлунково-кишкового тракту.

Для уточнення причини болю в області серця необхідно проконсультуватися з лікарем кардіологом і проведенням обстеження пацієнта. При дослідженні діяльності серця обов’язковим є проведення електрокардіограми (ЕКГ), ехокардіографії (ультразвукове дослідження серця), іноді необхідне проведення тредміл-тесту (запис електрокардіограми при фізичному навантаженні) і / або холтерівський моніторинг ЕКГ (запис ЕКГ протягом доби).

Для виключення болів в області серця, пов’язаних із захворюваннями шлунково-кишкового тракту або хребта можуть бути рекомендовані консультації невролога та гастроентеролога.

Перераховані нижче захворювання можуть бути причиною ваших скарг

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі”. Стосовно конкретного захворювання: “Діагностика та лікування болю в області серця проводиться в Центрі” Меддіагностика “.

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать