ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування псоріатичного артриту в Києві

Псоріатичний артрит – хронічне запальне захворювання суглобів, асоційоване з псоріазом. Відноситься до ревматичних хвороб. Псоріаз проявляється появою папул на шкірі, які зливаються між собою, утворюючи бляшки що відлущуються. Незважаючи на те, що причина псоріазу поки невідома, простежується спадковий зв’язок. Загострюється псоріаз при стресах. Одним з можливих механізмів запуску хвороби можуть служити деякі інфекції.

Перебіг захворювання

Перебіг захворювання має аутоімунний характер. У 20% випадків при псоріазі виникає артрит. Артрит може розвинутися на тлі вже наявних висипів, але може і передувати появі висипу. Зазвичай артрит розвивається непомітно, повільно і має тенденцію до періодичних загострень і спонтанних ремісій. Іноді артрит набуває агресивного перебігу, практично без ремісій, що є несприятливим прогнозом. Артрит іноді супроводжується ураженням нігтів, схожим на грибок. Суглобовий синдром при псоріатичному артриті характеризується асиметрією, осьовим ураженням трьох суглобів одного пальця, можливий сосисковидний набряк пальців з синюшно-червоним кольором. Псоріатичний артрит може поєднуватися з ранковою скутістю в хребті. Ранкова скутість з’являється при розвитку псоріатичного спондиліта і одностороннього сакроілеіта. У зв’язку з цим псоріатичний артрит відноситься до сіронегативних спондилоартритів.

Локалізація ураження

Локалізація ураження асоціюється з наявністю антигенів гістосумісності HLA. Присутність HLA-В27 і HLA-В39 призводить до розвитку центрального типу ураження (хребет і ілео-сакральні зчленування). Присутність HLA-В38 призводить до розвитку периферичного типу ураження (суглоби кінцівок). Характер перебігу артриту також залежить від антигенів гістосумісності. При наявності HLA-В17, HLA-В38, HLA-В39 і HLA-DQw3 перебіг більш важкий. Наявність HLA-В22 і HLA-DR7 призводить до більш легкого перебігу артриту. Часто запалення поширюється на сухожилля і зв’язки. При дуже активному перебігу можуть страждати внутрішні органи – серце, печінка, нирки і очі.

Діагностика псоріатичного артриту

Діагностика псоріатичного артриту складна. Проводяться дослідження як самих суглобів (див. Діагностика патології суглобів), так і показників крові і сечі, ревмопроб. При необхідності – синовіальної рідини. З інструментальних методів застосовуються рентгенографія, УЗД та МРТ суглобів і хребта. Показана консультація дерматолога.

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU
УЗД апарат GE LOGIQ F8

Лікування псоріатичного артриту

Лікування псоріатичного артриту проводить ревматолог з використанням протизапальної терапії, стероїдної і цитостатичної терапії. Непоганий результат спостерігається при застосуванні моноклональних антитіл. При тяжкому перебігу хороший результат дає еферентна терапія. Застосовуються допоміжні методи – фізіотерапія, ЛФК та іммуномодуляція.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Доктор медичних наук, В.В.Гонгальский

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології
www.gongalsky.com.ua

Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі. Діагностика та лікування псоріатичного артриту проводиться в Центрі «Меддіагностика» за адресою м. Київ, провулок Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Читати більше про суглоби і їх лікування:

  1. Лікування захворювань суглобів в Києві
  2. Лікування причин болю в колінах
  3. Роль діагностики в тактиці лікування болю в коліні
  4. Як уникнути операції на суглобі
Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать