ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

МРТ ліктьового суглоба

Магнітно-резонансна томографія – неінвазивний метод обстеження, що дозволяє діагностувати різні захворювань, навіть на ранніх етапах розвитку. МРТ ліктьового суглоба дає можливість встановити причини захворювання, локалізацію, а, отже, призначить ефективне лікування.

Що показує процедура

Томограф – спеціальний магнітний апарат, за допомогою якого і проводиться МР-томографія. Цей апарат робить тривимірні знімки, де чітко відображаються всі частини ліктьового суглоба: починаючи від кісток, закінчуючи дрібними судинами і зв’язками. Процедура безболісна, оскільки не вимагає інвазивного втручання. Все що потрібно від пацієнта, це трохи терпіння.

Однак, для визначення серйозних патологій, МРТ ліктьового суглоба може проводитися з використанням контрастної речовини. Мережа кровоносних суглоба в ліктьовому суглобі розвинена погано, а контраст допомагає візуалізувати її, тим самим визначити різні пухлини і новоутворення. Метод дає можливість побачити ліктьовий суглоб в різних проекціях, в тому числі і пошарове її стан.

Завдяки МРТ дослідження ліктьового суглоба діагностуються наступні порушення:

  • запалення синовіальної оболонки;
  • утворення різних пухлин;
  • травматизація, розтягнення, розрив зв’язок;
  • дегенеративні процеси в ліктьовому суглобі (артрози, артрити);
  • різні вроджені аномалії;
  • гангліозні кісти, аваскулярний некроз і т.д.

МРТ ліктьового суглоба

На МРТ-зображенні: синовит ліктьового суглоба.

Показання для МРТ ліктьового суглоба

Сильний біль в області суглоба як під час руху, так і в спокійному стані, що не купіруються прийомом медикаментозних засобів, повинна насторожити і стурбувати. Як правило, МРТ ліктьового суглоба в Києві призначають в тому разі, якщо рентген не може виявити ніяких порушень. Також МР-томографія незамінна при діагностиці складних травм, диференціації запальних процесів від дегенеративних, при підозрі на наявність новоутворень, а також при визначенні застарілих травм і неправильно зрощених кісток. Крім того, діагностика активно застосовується під час обстеження пацієнтів страждають остеомієліт.

Підготовка до МРТ ліктьового суглоба

Особливою підготовки не потрібно. Перед самим дослідженням, пацієнту видається одноразовий одяг в яку йому необхідно переодягнутися. Також необхідно зняти з себе всі металеві прикраси і вироби. Якщо пацієнт носить медичні знімні апарати, їх також рекомендується зняти. Режим харчування при МРТ дослідженні ліктьового суглоба залишається незмінним. Однак при використанні контрасту за кілька днів перед процедурою рекомендується не вживати алкогольні напої, а за 5-6 годин необхідно відмовитися від пиття і їжі.

Крім того, слід:

  • повідомити лікаря про наявність хронічних захворювань, а також алергії на різні речовини;
  • якщо на тілі є татуювання до складу яких входять железоподобной фарби, про це теж необхідно попередити лікаря;
  • попередьте фахівця якщо боїтеся замкнутих просторів, або не можете довго знаходиться в нерухомому положенні.

Протипоказання

МРТ дослідження ліктьового суглоба це найбільш безпечний і доступний спосіб діагностичного дослідження. Однак, і він має ряд протипоказань. Так скористатися скануванням не можуть люди страждають на ниркову недостатність, пацієнти мають в організмі вживлені металеві предмети (імпланти), а також вагітні на першому триместрі.

Людям, що страждають на клаустрофобію, показано проведення МР-томографії за допомогою використання снодійних препаратів або наркозу.

Проведення МРТ ліктьового суглоба

Сканування може проводиться як в закритому, так і відкритому апараті. Закритий тип використовується частіше, але протипоказаний при клаустрофобії. Другий варіант, більш зручний, проте не кожна клініка може похвалитися наявністю подібного приладу. Магнітний елемент у відкритому томографі є подвійною плоску пластику яка під час процедури знаходиться прямо над ліктьовим суглобом. Пацієнт не відчуває неприємних відчуттів, зокрема не чує сильного шуму, який видає томограф під час роботи.

Зробити МРТ ліктьового суглоба в Києві ви можете звернувшись за допомогою в наш лікувально-діагностичний центр. Ми працюємо з захворюваннями будь-якого рівня і надаємо повний спектр медичних послуг на протязі вже багатьох років. Своїм пацієнтам ми гарантуємо високий сервіс обслуговування і доступні ціни на МРТ ліктьового суглоба.

Подивитися ціни на МРТ ліктьового суглоба в Києві »

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: