ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

СВТ-тест. Діагностика стану вегетативного отелення нервової системи

Стандартний вегетативний тест (СВТ-тест) – сукупність досліджень стану вегетативного відділу нервової системи.

СВТ-діагностика ґрунтується на тестуванні стану вегетативного відділу нервової системи. Вегетативний відділ нервової системи регулює практично всі процеси в організмі людини: тонус судин, травлення, сечовиділення, статеву функцію, деякі гормональні процеси.

СВТ-тест допомагає уточнити причину болю. У ряді випадків причина дисфункції головного мозку, наприклад, при запаморочення або головного болю. Тест корисний при з’ясуванні причин порушення іннервації судин, при гіпоталамічному синдромі , психосоматичних розладах. Він використовується для диференціальної діагностики соматичної (органічної) патології та т.зв. психосоматики (особливо при паралельному проведенні електроенцефалографії).

Але найголовніше полягає в тому, що СВТ-тест дає вступні дані для вибору тактики лікування багатьох захворювань. Він дозволяє коригувати дисфункції головного мозку та відновлювати його активність. Він використовується для лікування депресії та постковидного синдрому. Метод ефективний для корекції запаморочення та лікування ряду видів головного болю. За допомогою СВТ-тесту даються вступні для тонкої корекції функції шлунково-кишкового тракту в гастроентерології (наприклад, при спастичних або дискінетичних езофагітах, синдромі роздратованого кишечника, виразці шлунка та ін. захворюваннях, які нерідко поєднують під загальною назвою Тестування вегетативної нервової системи використовується для лікування порушення сну, невротичних порушень дихання, деяких дисфункцій серцево-судинної системи, при синдромі вегетативних розладів (вегетосудинної дистонії) та ін.

Вегетативна нервова система тісно пов’язана з хребтом, насамперед із його грудним відділом, що було доведено нами ще у 80-90-х роках минулого століття.

Саме тому дуже важливий та ефективний розділ неврології «вегетологія» сьогодні представлений у Центрі «Медіагностика». Він дозволяє діагностувати та лікувати безліч станів, з якими пацієнт звертається до доктора-неврологи, гастроентеролога, терапевта, кардіолога та спеціалістів інших спеціальностей.

Скільки коштує зробити СВТ-тест в Києві?

Доктор медичних наук, В.В.Гонгальський

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать