ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Спондильоз

Спондильоз – захворювання хребта, пов’язане з розростанням крайових зон хребців та окостенінням навколохребетних зв’язок. Спондильоз формується в області зовнішніх відділів фіброзного кільця міжхребцевого диска. Може бути поширеним чи локальним. Спондильоз частіше зустрічається в осіб похилого віку. Якщо ж спондильоз з’являється у молодих, слід шукати його причину.

На відміну від  остеохондрозу, спондильоз протікає менш болісно або зовсім не болить. За винятком випадків його локалізації в області виходу спинномозкових корінців, коли розростання можуть притискати нервові або судинні утворення. Виникнення болю та неврологічних порушень у таких випадках можуть провокуватися різкими рухами. Завжди потрібна диференціальна діагностика спондильозу з  грижею диска .

МРТ у діагностиці спондильозу є малоефективним. Спондильоз видно на  рентгені. Рентгенограми роблять у двох стандартних проекціях (прямий та бічний).

Диференціальна діагностика спондильозу проводять із хворобою Бехтерева, хворобою Форестьє, банальною травмою та ін.

Лікування спондильозу: з урахуванням диференціальної діагностики, біомеханіки уражених сегментів хребта та вираженості та характеру супутньої неврологічної чи судинної симптоматики.

Ефективним лікування може бути лише за правильного діагнозу. Діагностика та лікування проявів спондилезу проводиться у Центрі «Меддіагностика».

Записатися на прийом Як проїхати
Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записатись
Зателефонувати
Як проїхати