ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування остеохондрозу хребта в Києві

Під цим терміном розуміють процес дегенерації хряща і кісткової тканини, що знаходиться під ним. Остеохондроз – це природне згасання, старіння опорно-рухового апарату. Дегенерація міжхребцевого диску також підпадає під термін «остеохондроз»: відбувається зневоднення і зменшення в розмірах самого диска (його дегенерація), ущільняються замикаючі пластини суміжних хребців. Описані зміни є поняттям рентгенологічним та виявляються при рентгенографії хребта.

Під остеохондрозом нерідко розуміють патологію диска у вигляді грижі міжхребцевого диска, протрузії диска, пролапсу міжхребцевого диска

Діагностика остеохондрозу, лікування гриж міжхребцевого диска, протрузий диска проводиться в Центрі «Меддіагностика»:

Устаткування Центру

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Хто лікує захворювання хребта, суглобів і нервової системи

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Костьєв Ігор Кімович
Медичний директор, лікар-невролог

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Остеохондроз хребта буває раннім (так званий первинний юнацький остеохондроз). Він обумовлений порушенням обмінних процесів в кістковій і хрящовій тканинах. Юнацький остеохондроз, як правило, є спадковою патологією. Поряд з цим, розвиток остеохондрозу може прискорюватися після травми, наприклад – родовій. Остеохондроз хребта у молодих людей діагностується за допомогою рентгенографії.

Дегенерація диска може супроводжуватися його випинанням (протрузія або грижа). Грижа диска травмує задню поздовжню зв’язку, спинномозкові оболонки, корінці чи інші структури всередині хребетного каналу. Це викликає біль. При підозрі на грижу диску показано проведення МРТ. Також можливе проведення УЗД дослідження хребта, при якому можна побачити дегенерацію диска, його грижу і уточнити розмір хребетного каналу і корінцевих рукавів. Ця інформація корисна в поєднанні з клінічним оглядом.

Найбільш частою причиною болю при остеохондрозі є нестабільність – підвищена рухливість хребця з розвитком спондилоартрозу та фасеточного синдрому.

При болях у хребті, окрім остеохондрозу, завжди потрібно враховувати можливість інших причин болю в спині, яких налічується понад 50.

Слід зазначити, що термін «остеохондроз» прийнятий тільки на пострадянському просторі. За кордоном він не використовується. Тому тактика лікування болю при остеохондрозі залежить від причини вторинно виниклого болю. Дегенеративні зміни в хребті, (зниження висоти диска, склерозування замикаючих пластин) які виявляються на рентгенограмі, самі по собі болю не викликають. Значимі вторинні зміни в суглобах, диску, зв’язках, м’язах.

Доктор медичних наук, В.В.Гонгальскій

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології
www.gongalsky.com.ua

Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі. Діагностика і лікування остеохондрозу проводиться в Центрі “Меддіагностика” за адресою м.Київ, провулок Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать