ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Синусова брадикардія

Синусова брадикардія – це сповільнення частоти серцевих скорочень менше 55 за 1 хв внаслідок зниження функції синусового вузла.

Причинами брадикардії можуть бути:

  • Підвищення активності парасимпатичної вегетативної нервової системи (при внутрішньочерепній гіпертензії, захворюваннях шлунково-кишкового тракту).
  • Органічні незворотні ураження серця (ішемічні, склеротичні, запальні) в області синусового вузла (синдром слабкості синусового вузла).
  • Ендокринні порушення (при зниженні функції щитовидної залози).
    Токсичні впливи (при печінковій або нирковій недостатності, гіперкаліємії, гіперкальціємії)
  • Вплив лікарських препаратів.
  • Помірно виражена брадикардія може зустрічатися у здорових, особливо фізично тренованих осіб, в спокої, уві сні, часто поєднується з помітною дихальної аритмією, з екстрасистолією.

Однак, синусова брадикардія – явище небезпечне. Якщо частота серцевих скорочень стає дуже низькою, то з’являються симптоми порушення гемодинаміки: запаморочення, слабкість, переднепритомні явища і запаморочення. Можлива зупинка серця.

Для своєчасного виявлення синусової брадикардії, оцінки ступеня ризику розвитку загрозливих для життя брадіаритмій і визначення причини їх виникнення необхідне проведення кардіологічного і неврологічного обстеження. Їх результати будуть визначати тактику лікування і прогноз захворювання.

Діагностика синусової брадикардії

Діагностика синусової брадикардії повинна проводитися з урахуванням можливих порушень регуляції серцевого ритму центральними і периферичними апаратами. Устаткування Центру «Меддіагностика» дозволяє діагностувати брадикардії, виявляти причини їх виникнення та відновлювати ритм серця при вегетативній дисфункції синусового вузла. Суть методик полягає в усуненні аномального впливу на ритм серця сегментарного відділу симпатичної нервової системи і надсегментарних (стовбурових структур). Справа в тому, що базова вегетативна іннервація серця відноситься до області блукаючого нерва. Його центри закладені в стовбуровій частині головного мозку. Ретельний аналіз неврологічного аспекту регуляції функції серцевої діяльності дуже важливий для ефективної роботи сучасного кардіолога.

Читайте також по темі:

  • Холтерівський моніторинг ЕКГ

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі”. Або стосовно конкретного захворювання: “Діагностика і лікування синусової брадикардії проводиться в Центрі” Меддіагностика “.

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать