ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування бурситу плечового суглоба в Києві

Бурсит в области плечевого сустава

Біль викликаний бурситом плечового суглоба лікується не хірургічним методам. Бурсит – це запалення в області анатомічних сумок суглобів, розташованих між суглобових кісток і сухожильних волокон , незалежно від локалізації. Ці бурси (сумки) наповнені синовіальною (суглобовою) рідиною, які стають «подушками», необхідними для правильного ковзання сухожилля вздовж кістки. Завдяки цьому сухожильні волокна не пошкоджуються.

У медицині існує досить багато різновидів бурситів плечового суглоба, їх розрізняють по локалізації, але є чотири основних:

  • підакроміальний;
  • підклювовидний;
  • надакромінальний;
  • піддельтовидний.

Про наявність бурситів в плечовому суглобі, свідчать такі симптоми: ярко виражений біль і дискомфорт в ураженому суглобі, набряклість м’яких тканин навколо суглоба і анатомічної підшкірної кишені, підвищення температури в ураженій ділянці та її почервоніння. Під час захворювання може проявлятися як один симптом, так і декілька одночасно.

Причини виникнення бурситів

Бурсит в області плечового суглоба може виникнути з різних причин. Найчастіше в медичній практиці зустрічається посттравматичний бурсит, який без медикаментозного втручання проходить через декілька тижнів самостійно. Якщо через два-три тижня симптоми не пішли, то захворювання може придбати більш складний характер у вигляді специфічного запалення, спровокованого травмою. Крім цього, бурсити можуть мати однакову причину з супутніми артритами (див. Артрит і артроз).

Діагностика бурситів області плечового суглоба

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Лікування бурситів плечового суглоба

Своєчасне звернення до лікаря і рання діагностика є запорукою правильної постановки діагнозу і призначення максимально ефективного лікування. Як правило хірургічне лікування бурситу не є пріоритетним. Більше допомагають локальні процедури: пункції, протизапальні і склерозуючі ін’єкції, фізіотерапія та ін. Як показує наша практика, впоратися з бурситом плечового суглоба вдається досить швидко. Якщо бурсит травматичного характеру – його можна позбутися всього за кілька сеансів. Якщо ж бурсит має ревматичну природу доведеться трохи дообстежуватися для з’ясування основної причини. Поспішати з операцією не варто. Важливо уточнити причину бурситу і діяти згідно з отриманих результатів обстеження.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Лікування може бути ефективним тільки при правильному діагнозі. Діагностика і лікування бурситу плечового суглоба проводяться в Центрі «Меддіагностика».

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать