ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування бурситу плечового суглоба в Києві

Бурсит в области плечевого сустава

Біль викликаний бурситом плечового суглоба лікується не хірургічним методам. Бурсит – це запалення в області анатомічних сумок суглобів, розташованих між суглобових кісток і сухожильних волокон , незалежно від локалізації. Ці бурси (сумки) наповнені синовіальною (суглобовою) рідиною, які стають «подушками», необхідними для правильного ковзання сухожилля вздовж кістки. Завдяки цьому сухожильні волокна не пошкоджуються.

У медицині існує досить багато різновидів бурситів плечового суглоба, їх розрізняють по локалізації, але є чотири основних:

  • підакроміальний;
  • підклювовидний;
  • надакромінальний;
  • піддельтовидний.

Про наявність бурситів в плечовому суглобі, свідчать такі симптоми: ярко виражений біль і дискомфорт в ураженому суглобі, набряклість м’яких тканин навколо суглоба і анатомічної підшкірної кишені, підвищення температури в ураженій ділянці та її почервоніння. Під час захворювання може проявлятися як один симптом, так і декілька одночасно.

Причини виникнення бурситів

Бурсит в області плечового суглоба може виникнути з різних причин. Найчастіше в медичній практиці зустрічається посттравматичний бурсит, який без медикаментозного втручання проходить через декілька тижнів самостійно. Якщо через два-три тижня симптоми не пішли, то захворювання може придбати більш складний характер у вигляді специфічного запалення, спровокованого травмою. Крім цього, бурсити можуть мати однакову причину з супутніми артритами (див. Артрит і артроз).

Діагностика бурситів області плечового суглоба

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU
УЗД апарат GE LOGIQ F8

Лікування бурситів плечового суглоба

Своєчасне звернення до лікаря і рання діагностика є запорукою правильної постановки діагнозу і призначення максимально ефективного лікування. Як правило хірургічне лікування бурситу не є пріоритетним. Більше допомагають локальні процедури: пункції, протизапальні і склерозуючі ін’єкції, фізіотерапія та ін. Як показує наша практика, впоратися з бурситом плечового суглоба вдається досить швидко. Якщо бурсит травматичного характеру – його можна позбутися всього за кілька сеансів. Якщо ж бурсит має ревматичну природу доведеться трохи дообстежуватися для з’ясування основної причини. Поспішати з операцією не варто. Важливо уточнити причину бурситу і діяти згідно з отриманих результатів обстеження.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Лікування може бути ефективним тільки при правильному діагнозі. Діагностика і лікування бурситу плечового суглоба проводяться в Центрі «Меддіагностика».

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать