ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Електрокардіографія нагрузочна (тредміл)

Тредмил тест – важливий метод діагностики недостатності кровотоку в серці (ішемічної хвороби серця). Метод корисний особливо на ранніх стадіях захворювання, коли людина може відчувати себе повністю здоровим і ще навіть не підозрює про наявність у нього проблеми з коронарними судинами (судинами серця). Як правило такі проблеми проявляють себе пізніше. Виявити приховану патологію серця можна за допомогою тредміл – тесту.

Суть діагностики проста. Пацієнт починає рухатися по біговій доріжці. При цьому фіксується його електрокардіограма. Навантаження зростає, зростає і частота серцевих скорочень. Якщо на певній частоті пульсу на ЕКГ з’являться ознаки недостатності кровопостачання в серце, робиться висновок про наявність у людини недостатнього харчування серця. Основна причина – атеросклероз коронарних (серцевих) судин.

З метою раннього виявлення атеросклерозу коронарних судин рекомендують проходити тредміл- тест після 45 років чоловікам і після 50 жінкам.

ЕКГ з фізичним навантаженням

Тредмил – тест прекрасно вирішує завдання ранньої діагностики атеросклерозу судин серця, замінюючи в ряді випадків коронарографію.

Якщо діагноз ішемічної хвороби серця встановлений і пацієнт приймає лікування, тредміл- тест є незамінним інструментом в контролі стану хворого і якості лікування. Безумовно, в поєднанні з ЕХО-кардіограф і оглядом кардіолога.

Тредміл- тест – досить безпечний. Ускладнення зустрічаються рідко, одне на 10000 досліджень при погрішності в попередньому тестуванні пацієнта.

Дослідження стану серцево-судинної системи проводиться на кардіологічному комплексі General Electric. Проби з фізичним навантаженням є одним з найбільш часто використовуваних неінвазивних кардіологічних тестів, що застосовуються для діагностики ІХС, визначення прогнозу захворювання і оцінки ефективності лікування.

Пройти тредміл-тест:

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі” . Або стосовно конкретного захворювання: “Діагностика і лікування захворювань сердцапроводітся в Центрі” Меддіагностика “.

Кардіологія ціни на послуги

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: