ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Невролог-реабілітолог

Невролог (невропатолог) – це лікар, який здійснює лікування нервової системи,  головного, спинного мозку, периферійних нервів. Наприклад, інсульт лікує невролог.

Інсульт, це коли частина мозку не отримує кров і помирає.

Але коли треба відновити втрачену функцію мозку, або компенсувати цю втрату, підключається лікар – реабілітолог. Для більш грунтовного розуміння суті і процесів неврологічної реабілітації, краще було б щоб лікар реабілітолог мав неврологічну освіту. Поєднання двох освіт значно розширює ефективність лікаря.

Можна сказати більше. Практика показала, що коли застосовуєш реабілітаційні методи в неврології можливо запобігти розвитку ускладнень захворювань, особливо серцево-судинних. Наприклад, можливо запобігти інсульту у людей з вадами мозкового кровообігу. Такі хворі частіше скаржаться на головний біль, запамороченням, шум в вухах, на високий артеріальний тиск , ВСД і т.і.

У таких хворих, як показує обстеження, значно знижений кровообіг мозку, або його окремих ділянок. Такі люди знаходяться в зоні особливого ризику. Їм в першу чергу загрожує критичне порушення мозкового кровообігу, яке зветься інсультом. Тому, лікар невролог-реабілітолог краще за інших враховує всі неврологічні ризики. При цьому він здатний не тільки відновити функцію нервової системі, але й провести превентивне лікування що-до низки захворювань головного мозку. Перевага лікаря невролога-реабілітолога в тому, що частіше він використовує немедикаментозні методи відновлювання функцій, спираючись на власні резерви організму хворого.

Читати детальніше про лікаря невролога-реабілітолога

Акції