ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

МРТ суглобів

На якому МРТ апараті (1.5 або 0.4 Тесли) краще дослідити суглоби?

Дослідження на апараті МРТ 1.5 Тесли дає дуже чітке і якісне зображення. Разом з тим, практика показала, що будь-які відхилення в суглобах і хребті видно і при дослідженні на МРТ 0.4 Тесли.

Сучасні МРТ 0.4 т оснащені потужним програмним забезпеченням, яке компенсує низький магнітне поле. В результаті доктор отримує дослідження достатньої якості для оцінки стану органу.

У США до останнього часу 70% парку МРТ – це 0.3 Тесли (менше, ніж в Центрі «Меддіагностика»). Американці – люди практичні.

Важливо, щоб апарат був коректно налаштований і використовувалися всі передбачені для конкретного дослідження комп’ютерні програми. Тоді МРТ 0.4т вирішує клінічну задачу практично будь-якої складності.

Лікарі Центру «Меддіагностика» досліджують опорно-руховий апарат (суглоби, хребет) з однаковою частотою як на МРТ 0.4, так і на 1.5т без втрати якості дослідження.

Різниця в ціні обумовлена ​​тим, що МРТ 1.5 т вимагає більше електрики, складніше в обслуговуванні і дорожче в утримвнні.

МРТ 0.4 тесли- це апарат відкритого типу, що важливо для людей з острахом замкнутого простору (клаустрофобії). Дослідження на апараті 0.4 т можливо в присутності супроводжуючої особи.

Ціни на МРТ суглобів 

Важливо!
Починати апаратне обстеження суглобів потрібно не з МРТ, а з традиційної рентгенографії. Краще не нехтувати рентгеном, оскільки тільки він може показати співвідношення суглобових поверхонь і ряд інших вкрай важливих змін в суглобі. Наприклад, накопичення солей, мінімальні зміщення і підвивихи суглоба, кальцифікацію зв’язок і ін. (На МРТ ці зміни часом виявити неможливо). Тому, перед МРТ дослідженням суглобів, як правило робиться рентген.

Центр «Меддіагностика» по провулку Будівельників, будинок 4 (Київ) має сучасний рентген апарат, МРТ відкритого і більш потужного закритого типів.

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
МРТ відкритого типу Hitachi 0.4 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Про метод МРТ при діагностиці патології суглобів

МРТ суглобів – сучасний метод діагностики. Він дозволяє уточнити стан м’яких і твердих тканин суглобів.

Суглоб складається з двох і більше кісток. Кістки з’єднані м’якими тканинами: капсулою суглоба з синовіальною оболонкою і зв’язками. Суглоб приводиться в рух завдяки спеціальному набору м’язів. Суглобові поверхні мають специфічну будову, яка дозволяє здійснювати певні рухи. Кожен суглоб має специфічні, характерні лише для цього суглоба рухи.

Порушення функції суглоба або біль в суглобі змушує пацієнта звернутися до лікаря. Діагностика стану суглобів – тонкий клінічний процес. Лікар оглядає суглоб, проводить спеціальні проби, первинно уточнює характер ушкодження суглоба і переходить до апаратної діагностики.

Один із сучасних і найбільш інформативних методів діагностики стану суглобів – є МРТ.

МРТ метод діагностики суглобів заснований на застосуванні магнітного поля. Ми живемо в магнітному полі Землі. Тому не слід боятися МРТ дослідження. Магнітне поле, яке використовується для дослідження суглобів, трохи перевищує магнітне поле нашої планети. Таке дослідження нешкідливе і ніяк негативно не впливає на здоров’я людини.

МРТ колінного суглоба

МРТ колінного суглоба

МРТ коліна дозволяє побачити такі зміни, як розрив або розшарування меніска, розрив або надрив (травму) зв’язок, травму хряща, запалення кістки і в підхрящевій пластині, запалення жирового тіла Гоффа та ін. МРТ колінного суглоба дозволяє побачити артрит (накопичення рідини в колінному суглобі).

МРТ суглобів

Артроз при МРТ видно, але частіше для цього використовують рентген зважаючи на більшу інформативність при діагностиці артрозу коліна. Читати більше про показання, протипоказання і що можна обстежити в колінному суглобі.

Сучасна МРТ діагностика може, наприклад, допомогти уникнути операції на суглобі

МРТ плечового суглоба

Плечовий суглоб – найбільш доступний для дослідження. Багато його структури можливо пропальпувати. При цьому є можливість дослідити рухливість плеча і його м’які тканини.

Разом з тим, МРТ діагностика плечового суглоба є останнім і вкрай важливим етапом у виборі тактики лікування. Наприклад, навіть у молодих людей можливі вельми своєрідні знахідки, які кардинально змінюють уявлення лікаря про характер патології і змушують його змінити підходи до лікування.

МРТ суглобів

На знімку приведена картина МРТ плечового суглоба (Київ, діагностичний Центр «Меддіагностика») у 16 річної пацієнтки, яка тривалий час скаржилася на біль в плечовому суглобі. І тільки МРТ дозволило виявити грізне захворювання плечової кістки – пухлина.

Читати про МРТ діагностику плечового суглоба більше.

МРТ кульшового суглоба

Без МРТ важко обійтися при діагностиці болю в області тазостегнового суглоба. Оскільки більшість скарг з боку тазостегнового суглоба – це біль. Але, біль може бути не тільки наслідком артрозу тазостегнового суглоба, але і його запалення. Якраз всі запальні процеси прекрасно видно на МРТ кульшового суглоба. Разом з тим, не можна забувати, що рентген – це «золотий стандарт» у вирішенні питання наявності та ступеня артрозу тазостегнового суглоба.

МРТ кульшового суглоба

МРТ гомілковостопного суглоба

Гомілковостопний суглоб нерідко пошкоджується при незручному русі в момент ходьби або бігу. Гомілковостопний суглоб має складну будову, оскільки складається з трьох кісток.

МРТ суглобів

Для дослідження гомілковостопного суглоба використовують не тільки рентген, але і МРТ. Причому, саме МРТ гомілковостопного суглоба допомагає встановити гранично точний діагноз.

МРТ ліктьового суглоба

Ліктьовий суглоб, як і гомілковостопний, має складну будову, оскільки формується з трьох кісток: плечової, ліктьової і променевої.

МРТ ліктьового суглоба

Для повноцінного дослідження проводять огляд, клінічне тестування. Ці дослідження проводить лікар ортопед-травматолог або ревматолог . Після чого проводять МРТ ліктьового суглоба. Але, перед МРТ дослідженням потрібно провести рентген ліктьового суглоба . Особливо при його травмі.

Читати докладніше про МРТ ліктьового суглоба .

МРТ лучезап’ястного суглоба

МРТ лучезап’ястного суглоба – одна зі складних маніпуляцій. Сам суглоб складний.

Більш того, для дослідження лучезапястного суглоба потрібна спеціальна МРТ котушка (це – частина МРТ апарату, яка призначена спеціально для МРТ дослідження лучезапястного суглоба і кисті ). Повний набір котушок, включаючи котушки для дослідження лучезапястного суглоба і кисті є в Центрі «Меддіагностика».

МРТ суглобів

МРТ кисті

Ексклюзивне МРТ дослідження, особливо важливе при травмі кисті.  Читати більше про МРТ кисті .

Провести МРТ дослідження будь-якого суглоба можна в Києві, в Центрі «Меддіагностика»: в Дарниці (Дніпровський район), в 200 метрах від метро Дарниця.

Ціни на МРТ суглобів в Києві

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать