ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

МРТ суглобів в Києві на Лівому березі

МРТ суглобів – сучасний метод діагностики. Він дозволяє уточнити стан м’яких і твердих тканин суглобів.

Суглоб складається з двох і більше кісток. Кістки з’єднані м’якими тканинами: капсулою суглоба з синовіальною оболонкою і зв’язками. Суглоб приводиться в рух завдяки спеціальному набору м’язів. Суглобові поверхні мають специфічну будову, яка дозволяє здійснювати певні рухи. Кожен суглоб має специфічні, характерні лише для цього суглоба рухи.

Порушення функції суглоба або біль в суглобі змушує пацієнта звернутися до лікаря. Діагностика стану суглобів – тонкий клінічний процес. Лікар оглядає суглоб, проводить спеціальні проби, первинно уточнює характер ушкодження суглоба і переходить до апаратної діагностики.

Один із сучасних і найбільш інформативних методів діагностики стану суглобів – є МРТ.

МРТ метод діагностики суглобів заснований на застосуванні магнітного поля. Ми живемо в магнітному полі Землі. Тому не слід боятися МРТ дослідження. Магнітне поле, яке використовується для дослідження суглобів, трохи перевищує магнітне поле нашої планети. Таке дослідження нешкідливе і ніяк негативно не впливає на здоров’я людини.

МРТ колінного суглоба

МРТ колінного суглоба

МРТ коліна дозволяє побачити такі зміни, як розрив або розшарування меніска, розрив або надрив (травму) зв’язок, травму хряща, запалення кістки і в підхрящевій пластині, запалення жирового тіла Гоффа та ін. МРТ колінного суглоба дозволяє побачити артрит (накопичення рідини в колінному суглобі).

МРТ суглобів в Києві на Лівому березі

Артроз при МРТ видно, але частіше для цього використовують рентген зважаючи на більшу інформативність при діагностиці артрозу коліна. Читати більше про показання, протипоказання і що можна обстежити в колінному суглобі.

Сучасна МРТ діагностика може, наприклад, допомогти уникнути операції на суглобі

МРТ плечового суглоба

Плечовий суглоб – найбільш доступний для дослідження. Багато його структури можливо пропальпувати. При цьому є можливість дослідити рухливість плеча і його м’які тканини.

Разом з тим, МРТ діагностика плечового суглоба є останнім і вкрай важливим етапом у виборі тактики лікування. Наприклад, навіть у молодих людей можливі вельми своєрідні знахідки, які кардинально змінюють уявлення лікаря про характер патології і змушують його змінити підходи до лікування.

МРТ суглобів в Києві на Лівому березі

На знімку приведена картина МРТ плечового суглоба (Київ, діагностичний Центр «Меддіагностика») у 16 річної пацієнтки, яка тривалий час скаржилася на біль в плечовому суглобі. І тільки МРТ дозволило виявити грізне захворювання плечової кістки – пухлина.

Читати про МРТ діагностику плечового суглоба більше.

МРТ кульшового суглоба

Без МРТ важко обійтися при діагностиці болю в області тазостегнового суглоба. Оскільки більшість скарг з боку тазостегнового суглоба – це біль. Але, біль може бути не тільки наслідком артрозу тазостегнового суглоба, але і його запалення. Якраз всі запальні процеси прекрасно видно на МРТ кульшового суглоба. Разом з тим, не можна забувати, що рентген – це «золотий стандарт» у вирішенні питання наявності та ступеня артрозу тазостегнового суглоба.

МРТ кульшового суглоба

МРТ гомілковостопного суглоба

Гомілковостопний суглоб нерідко пошкоджується при незручному русі в момент ходьби або бігу. Гомілковостопний суглоб має складну будову, оскільки складається з трьох кісток.

МРТ суглобів в Києві на Лівому березі

Для дослідження гомілковостопного суглоба використовують не тільки рентген, але і МРТ. Причому, саме МРТ гомілковостопного суглоба допомагає встановити гранично точний діагноз.

МРТ ліктьового суглоба

Ліктьовий суглоб, як і гомілковостопний, має складну будову, оскільки формується з трьох кісток: плечової, ліктьової і променевої.

МРТ ліктьового суглоба

Для повноцінного дослідження проводять огляд, клінічне тестування. Ці дослідження проводить лікар ортопед-травматолог або ревматолог . Після чого проводять МРТ ліктьового суглоба. Але, перед МРТ дослідженням потрібно провести рентген ліктьового суглоба . Особливо при його травмі.

Читати докладніше про МРТ ліктьового суглоба .

МРТ лучезап’ястного суглоба

МРТ лучезап’ястного суглоба – одна зі складних маніпуляцій. Сам суглоб складний.

Більш того, для дослідження лучезапястного суглоба потрібна спеціальна МРТ котушка (це – частина МРТ апарату, яка призначена спеціально для МРТ дослідження лучезапястного суглоба і кисті ). Повний набір котушок, включаючи котушки для дослідження лучезапястного суглоба і кисті є в Центрі «Меддіагностика».

МРТ суглобів в Києві на Лівому березі

МРТ кисті

Ексклюзивне МРТ дослідження, особливо важливе при травмі кисті.  Читати більше про МРТ кисті .

Провести МРТ дослідження будь-якого суглоба можна в Києві, в Центрі «Меддіагностика»: в Дарниці (Дніпровський район), в 200 метрах від метро Дарниця.

Ціни на МРТ суглобів в Києві

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать