ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Як правильно вибрати клініку чи медичний заклад

З розвитком сучасного суспільства дедалі більше приватних структур виходить ринку медичних послуг. Питання вибору медичного закладу є надзвичайно актуальним, адже від цього залежить ваше здоров’я, цінніше якого нічого немає.

Сучасні підвалини склалися так, що вибір лікаря чи клініки тривалий час відбувався або за принципом місця проживання та закріпленої державної лікарні, або за порадою знайомих чи родичів, які мають позитивний досвід лікування того чи іншого лікаря (т.зв. “сарафанне радіо”) .

З розвитком сучасного ринку приватних медичних послуг значно збільшилася кількість реклами клінік та лікарів в інтернеті та в засобах масової інформації (телебачення, друковані видання), на яку витрачаються дуже великі кошти з метою залучення клієнтів.

Однак, перед тим як реагувати на гарну рекламу, слід звернути увагу на наявність важливих документів, які обов’язково мають бути у приватних структур, які займаються лікувальною діяльністю:

  1. Ліцензія на медичну діяльністьКоли ви звертаєтеся за медичною допомогою, обов’язково дивіться на наявність ліцензії. Будь-яка лікувальна діяльність потребує ліцензування. Відсутність ліцензії в медичному кабінеті чи клініці не дає права проводити будь-яку лікувальну діяльність та кримінально карається. Адже де гарантія, що лікар не виявиться без медичної освіти чи не з тією спеціальністю, яка потрібна для вирішення вашої проблеми. У такому разі лікування може бути дуже небезпечним для здоров’я.
  2. акредитаційна категорія.При зверненні до клініки важливо звернути увагу на наявність акредитаційного сертифіката. Це документ, що свідчить про проходження спеціалізованої комісії Міністерства охорони здоров’я, яка підтверджує відповідність умов клініки (кабінету) нормам та стандартам якості МОЗ. При отриманні категорії нижче вищої, у контролюючих медичних органів набагато менше перелік питань та вимог до їх діяльності та до стандартів клініки – це важливо розуміти, якщо ви сподіваєтеся отримати послугу найвищої якості та в повному обсязі.
  3. Сертифікат якості ISO 9001:Для медичних структур є актуальною сертифікація вимогам ДСТУ ISO 9001:2009. Ця сертифікація потребує відповідності нормам та стандартам найвищого рівня Міжнародної організації зі стандартизації. Для отримання такого сертифікату клініка відбувається дуже складні багатопрофільні перевірки фахівців міжнародних медичних організацій. Ретельно перевіряється все, від вивіски на вході, до сертифікації спеціалістів та протоколів ведення хворих. Видача сертифіката International Organization for Standardization гарантує дотримання всіх норм і стандартів.

Всі перелічені вище документи повинні бути надані вам при першій же вимогі і в оригінальному вигляді, повинні знаходитися на видному місці і представлені на сайті.

Наявність у медичної установи всіх трьох вищезгаданих документів свідчить про те, що пацієнт може бути впевнений у якості роботи клініки і сміливо звертатися за медичною допомогою до цієї медустанови.

Обов’язково перевіряйте той лікувальний заклад, якому ви хочете довірити своє здоров’я, незалежно від кількості реклами, гарної вивіски або відгуків, на які ви відреагували. Адже для реклами та позитивних відгуків потрібні лише фінансові вкладення, а наявність сертифікатів – це дотримання всіх норм та стандартів, які гарантують якість послуг.

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі” . Або стосовно конкретного захворювання: “Діагностика та лікування проводиться в Центрі “Меддіагностика”.

Записатися на прийом Як проїхати
Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записатись
Зателефонувати
Як проїхати