ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Мы лечим заболевания опорно-двигательного аппарата (позвоночника, суставов) и заболевания нервной системы с 1978 года, с момента создания нами первой в СССР клиники вертебрологии.

Мы более чем 40 лет сохраняем и развиваем традиции клиники. Наши интересы - это болезни позвоночника, суставов, неврология, ортопедия, ревматология, патология сосудов и сердца в неврологии и др.

Наша совершенная и мощная диагностическая база основана на мировых университетских стандартах. При этом наши собственные разработки в диагностике, лечении и реабилитации дают возможность решать самые сложные клинические задачи.

Ключевой приоритет клиники – это качественная диагностика и эффективная медицинская помощь нашим пациентам

Роль діагностики увиборі тактики лікування болів у коліні

З появою в 90-х роках в Центрі «Меддіагностика» УЗД обладнання стало зрозумілим, що воно в значній мірі доповнює дані рентген дослідження суглобів. УЗД дозволяє побачити м’які тканини суглоба, оцінити характер і локалізацію процесу. Така уточнююча діагностика дозволяє лікувати методами не «загального» впливу (медикаменти, фізіотерапія та ін.), а приймати рішення про локальне лікування конкретної структури коліна, яка викликає біль.

З 2005 року для вибору тактики лікування Центр «Меддіагностика» почав використовувати власний апарат МРТ. Застосування МРТ підвищило ефективність діагностики. МРТ спростив візуалізацію, але не повністю замінив УЗД і, особливо, рентген.

Рентген – це ключовий метод в діагностиці стану колінного суглоба. Тільки завдяки рентгену можна визначити стадію артрозу колінного або іншого суглоба. Виключно рентген дозволяє діагностувати більшість патологічних змін в кістковій тканині (кальцифікацію зв’язок і хряща, наявність остеофітів, вроджених або придбаних деформаційта ін.), А також уточнити біомеханіку суглобів і багато іншого.МРТ та УЗД тканин коліна за деякими діагностичними позиціями доповнюють один одного. Але УЗД, наприклад, дає більше даних про стан деяких зв’язок, хряща і ряду інших м’якотканинних структур суглоба.

Незалежно від використовуваного методу діагностики, найголовнішим є результуючий огляд лікаря з анамнезом, ручним і візуальним тестуванням суглоба. Це ключовий момент, який не доступний машині: аналіз клінічного (фізичного, ручного) обстеження і прив’язка його до результатів апаратної діагностики.

Інакше кажучи – виявлений на МРТ розрив (розшарування) заднього рогу меніска «затьмарить» реальну патологію коліна, яка викликає біль. Пацієнт може бути прооперований без ефекту, але з властивими для будь-якої операції ускладненнями.

Читати більше

Як уникнути операції на колінному суглобі

Акції