ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Ентезит

Ентезит – запалення в місцях прикріплення сухожиль, фасцій, зв’язок до кісток, найчастіше в місцях апофізів, виростків, відростків і т. п.

Ентезити виникають внаслідок надмірного фізичного навантаження (професійний фактор), травматизації, можуть бути супутнім компонентом запальних процесів в організмі (специфічного і неспецифічного характеру).

Виділяють ентезити в залежності від локалізації ураження – в області плечового суглоба (ентезит надостної м’язи, підостної, підлопатковий, дельтоподібного м’язу і т. д.); в області колінного суглоба (ентезит власної зв’язки надколінника, чотириголового м’яза); в області п’яткового бугра (ентезит ахіллового сухожилля, ураження підошовної фасції стопи); в області хребта (ентезити в місцях прикріплення зв’язок) і т. д.

Діагноз «ентезит» встановити непросто. Потрібні знання анатомії, фізіології рухів в суглобі і механіка м’язового забезпечення. Допомагає УЗД суглобів.

«Лікування ентезитуударно-хвильова терапія, медикаментозна терапія, фізіотерапія, масаж, медикаментозна загальна терапія та ін.» .

Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі. Діагностика і лікування ентезита проводиться в Центрі «Меддіагностика».

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать