ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Еферентна терапія

Еферентна терапія  – це методика очищення організму від токсинів неорганічного походження і органічних сполук.

Кілька тисячоліть людство використовує найпростіші еферентні методи лікування . Такими є – багато пити, пити розсолів, вживання деревного вугілля або глини, застосування проносних трав, кровопускання і ін.

Сьогодні існують більш технологічні, сучасні методи детоксикації. Один з них – безпосередній вплив на структуру і склад крові. Їх можна розділити на основні напрямки:

  • плазмаферез (поділ крові на клітинний компонент і плазму з видаленням плазми, що містить токсини або шкідливі білки;
  • гемосорбция (очищення цільної крові через вугільні, смоляні або білкові сорбенти);
  • плазмосорбція (очищення відокремленою плазми через вугільні, смоляні або білкові сорбенти);
  • іммуносорбція (видалення агресивних імуноглобулінів та імунних комплексів з цільної крові або виділеної плазми за допомогою сорбентів);
  • цітаферез (видалення надмірної кількості клітин або їх перепрограмування фармакологічним методом).

Існують і допоміжні методи впливу на кров – лазерне опромінення, ультрафіолетове опромінення, оксигенація і інші. За допомогою їх можна поліпшити реологічні властивості крові, ліквідувати інфекційні агенти, посилити детоксикаційної ефект.

Еферентна терапія є важливим методом лікування при багатьох захворюваннях, особливо якщо саме захворювання або застосовуються лікарські засоби викликають сильну інтоксикацію або неадекватний імунну відповідь.

У клініці еферентної терапія застосовується для видалення надмірної кількості сечової кислоти, холестерину, білірубіну, трансаміназ, патологічних імуноглобулінів та імунних комплексів, надмірної кількості токсичних ліків, вірусних і бактеріальних частинок, білків підвищеному згортанні. При еферентної терапії проводиться антикоагуляционное вплив, адаптація організму до втрати об’єму крові, регуляція співвідношення клітинної маси до рідкої частини крові, регуляція білкового складу крові.

Технологія процесу заснована на використанні ізольованою одноразової стерильної і апірогенної системи магістралей. Виключений контакт крові з зовнішнім середовищем і чужими біологічними структурами, що гарантує безпеку зараження вірусними, бактеріальними та іншими інфекціями.

Прцедури проводиться в приміщенні, прирівняному до стерильної перев’язочній або операційній. Є кошти для інтенсивної терапії та реанімації. В процесі процедури контролюються основні функції організму – ЕКГ, пульс, число подихів, артеріальний тиск, температура тіла, гемодилюція.

Перераховані методи використовуються в Центрі Меддіагностика

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: