ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування вегетосудинної дистонії (ВСД)

Лікування вегетосудинної дистонії найчастіше проводиться медикаментозно. Загальноприйнятий спектр медикаментозних широко . На жаль, виключно медикаментозна терапія сьогодні не може вибірково регулювати кровообіг у самому мозку. Як показали дослідження, проведені в клініці, одні судини мозку потребують підвищення тонусу, а інші – його зниження. Як тут бути, якщо немає такої таблетки, яка б впоралася з такими суперечливими завданнями? Призначати одночасно кілька судинних медикаментів-антогоністів? АЛЕ в такому випадку можна отримати повне розбалансування та погіршення стану.

Центр Медіагностика розробив стандарти лікування пацієнтів з різними проявами ВСД. Методи засновані на комплексній та дуже точній діагностиці. Лікування суворо індивідуальне кожному за пацієнта. Воно планується та призначається лише після чітко встановленого діагнозу. Наші комплексні підходи до лікування дозволяють вирішувати не лише питання вегетосудинної дистонії, а й лікувати багато інших судинних захворювань.

Для отримання бажаного ефекту потрібно зрозуміти, які судини чи судинні басейни постраждали у конкретного пацієнта та чому. Діагноз полягає у констатації, наприклад ВСД. Головне встановити, які із регуляторів тонусу судин дають збій. Більше того, які зміни відбулися в системах регулюючих тонусів і якого впливу вони вимагають для відновлення регуляції судин. Це дозволяє вибирати методи впливу: гальмувати чи збуджувати, скорочувати судину чи розслабляти, який рівень впливу – більше чи менше. Це називається “тонка” або “точкова” “регуляція судинного тонусу” (ТРТ).

Виявивши рівень та характер поломки, ми отримуємо можливість вибірково регулювати тонус судин, впливаючи на центральні та периферичні судинно-рухові центри.

Слід зазначити, що на відміну від периферичних регуляторів судинного тонусу, центральний регулятор – гіпоталамус (складова частина лімбічної системи) та його придаток гіпофіз, набагато складніший і важко досягаємо. Але ми вирішили і цю проблему.

Лікування вегетосудинної дистонії (ВСД)

Нагадаємо, при розвитку вегетосудинної дистонії задіюється стресовий ланцюжок гіпофіз-надниркові залози. Тому використовуються кілька рівнів дії. Крім цього, важливим є регулювання тонусу окремих судин або судинних басейнів, відхилення в яких попередньо встановлюються після відповідного обстеження. Читати більше.

 

Записатися на прийом Як проїхати
Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записатись
Зателефонувати
Як проїхати