ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Офісний синдром і як з ним боротися

 

Одразу почнемо з секретів. Офісний синдром, як діагноз, для лікарів, на жаль, теж актуальний, тому вивчається медиками він зовсім не формально. Лікарі теж довго просижують за столами, комп’ютерами, тривалий час перебувають у вимушених позах. Тому й досліджують його “як для себе”.

Офісний синдром і як з ним боротися

Що нам відомо?

Відомо, що офісний працівник зазвичай веде малорухомий спосіб життя, що спинка стільця як милиця для спини – підпирає її й розслаблює, але при цьому відучує її м’язи працювати, що веде до розладу м’язового тонусу й болю в спині. Відомо, що в офісних працівників переважають застійні явища й найбільше в ділянках малого тазу, попереку й шиї, тому й частий біль і дискомфорт саме в них. Багатьом з офісних працівників знайомий синдром хронічної втоми.

Офісний синдром і як з ним боротися

Головний біль, особливо, головний біль напруги також чатує на офісного працівника й також через вищеописані застійні явища. Врешті решт, не витримують судини й серце, й ми одержуємо спочатку вегето-судинну (або нейро-циркуляторну ) дистонію, гіпоталамічний синдром з вегетосудинними розладами, а далі – діагнози, які медики завжди в переліку хвороб, у своїх документах, висновках спеціаліста, ставлять на перше місце: гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, дисциркуляторну енцефалопатію, а бува й того гірші (не при офісі будь згадані!).

Найбільш часті скарги офісних працівників на прийомі невролога, якщо окрім больових симптомів, – це загальна слабкість, дратівливість, розлади сну, зниженням інтересу до справ, якими раніше захоплювався, зниження статевого потягу, апетиту, тривожність, хворобливе очікування психотравмуючої ситуації.

Офісний синдром і як з ним боротися

Що з цим робити?

При появі даних симптомів звернутися до спеціаліста. Правильний діагноз зазвичай – половина успіху. Але в даному випадку – більша половина. Адже в залежності від стадії й “стажу” хвороби задіяні або лише один опорно-руховий апарат, або й у комплексі – ще й нервова система, судини та внутрішні органи.

Тому найперше – діагностика.

Офісний синдром і як з ним боротися

Наша клініка має всі можливості для швидкої й комфортної діагностики:

  1. опорно рухового апарату (рентген та МРТ усіх відділів)
  2. Судин і серця (ЕКГ, МРТ, УЗД судин шиї й голови, артерій і вен кінцівок тощо)
  3. Внутрішніх органів (МРТ, УЗД, консультації суміжних спеціалістів – кардіолога, уролога, гінеколога, ревматолога)

За тим – складання плану лікування. Й тут наші можливості також величезні – регуляція стресових реакцій впливаючи на гіпоталамус та гіпофіз, рефлексо-ругуляція вегетативних рогдадів, медикаментозне лікування, апаратна фізіотерапія, скелетне витяжіння, ударно-хвильова терапія, а також комплексна реабілітація: рефлексотерапія, кінезітерапія тощо.

Що на виході? Чи є життя після лікування?

Пройшовши комплексне обстеження й лікування офісний працівник, аби якнайдовше зберегти досягнуте,  повинен надалі посильно й без особливого перенапруження підтримувати здобутий рівень здоров’я та протидіяти головному вражаючому фактору офісної роботи – гіподинамії.

Для цього потрібно отримати комплекс підтримуючих заходів зі вправ, дієти, водного режиму. І, звичайно ж, використовувати всі можливості для активного відпочинку й постійної підтримки позитивного настрою.

Акції

Записаться
(044) 339-90-20
Все телефоны»