ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування артриту ліктьового суглоба в Києві

Артрит локтевого сустава

Артрит ліктьового суглоба – це запалення суглоба, переважно його м’яких тканин. В першу чергу запалюється капсула суглоба. Перед лікарем завжди стоїть питання: артрит чи артроз ліктьового суглоба. Артрит і артроз – абсолютно різні захворювання. Артроз – це дегенеративний процес в суглобовому хрящі (зниження висоти і структури хряща) і в підхрящових кісткових структурах. При артрозі знижується кількість синовіальної рідини суглоба, що погіршує мастило хряща.

Ознаки та симптоми гострого артриту ліктьового суглоба

Характерними ознаками гострого артриту ліктьового суглоба є нижче перераховані ознаки:

  • підвищення температури суглоба;
  • підвищення температури тіла;
  • почервоніння шкіри над ліктьовим суглобом;
  • набряк навколо суглобових м’яких тканин;
  • порушення функції суглоба через біль і набряк його м’яких тканин.

Не всі перераховані симптоми можуть бути чітко виражені при артриті. Різна ступінь запалення суглоба і різні причини можуть вносити корективи в відчуття пацієнта. Симптоми можуть проявлятися, як по одному, так і всі одразу, доставляючи тим самим людині відчутний дискомфорт.

Причини виникнення артриту

Як і будь-яке інше захворювання, артрит не виникає без причини. Однією з найбільш поширених причин є запалення ліктьового суглоба після травми (посттравматичний артрит). Останній проходить відносно швидко. Якщо ж симптоми не проходять протягом декількох тижнів, то це серйозний привід задуматися про наявність специфічного запалення. Розібратися в причинах артриту зможе тільки лікар. Якщо травма безпосередньо провокує біль, то з нетравматичними запаленнями все набагато складніше. Артрит може бути викликаний відхиленнями в імунітеті (аутоімунні процеси), гормональними змінами, порушенням іннервації суглоба та ін.

Причиною артриту (в тому числі – артриту ліктьового суглоба) може бути велика кількість захворювань (читати більше: Артрит або артроз).

Діагностика артриту ліктьового суглоба

Діагностика артриту ліктьового суглоба не складна при розумінні механізмів розвитку запалення з урахуванням біомеханіки суглоба і особливостей його іннервації. Спочатку проводиться опитування пацієнта, уточняється історія захворювання, збирається анамнез.

Обов’язково проводиться рентген ліктьового суглоба (доктор визначає, в яких проекціях і які тканини повинні додатково потрапити на рентгенівську плівку). Рентген суглоба необхідний для виключення уточнення діагнозу і диференціальної діагностики з суглобовим артрозом. Рентген дозволяє визначити інші складні патології, наприклад, пухлини, які нерідко протікають з симптоматикою артриту. Рентген також дає можливість виявити цілий ряд інших додаткових ознак, які допоможуть визначити точний діагноз.

Наступним етапом діагностики артриту є ультразвукова діагностика. За допомогою УЗД лікар може побачити наявність запалення переважно в м’яких тканинах суглоба.

Лабораторна діагностика – важливий метод визначення причин запалення.

При необхідності можливе проведення магнітно-резонансної томографії (МРТ). МРТ – не основний метод діагностики артритів, він є уточнюючим. Показання до його проведення визначає лікар. Нагадаємо, що найбільш інформативним методом діагностики патології ліктьового суглоба є рентгенографія (Рентген і МРТ, що краще. Читати більше) в поєднанні з УЗД і лабораторними дослідженнями.

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Лікування артриту ліктьового суглоба

Вибір методу лікування артриту ліктьового суглоба залежить від причини запалення, ступеня запального процесу, від залучення оточуючих суглоб тканин і ряду інших показників, які лікар повинен врахувати при виборі тактики лікування. Методів лікування артриту ліктьового суглоба багато (читати більше: Лікування артриту).

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Своєчасне відвідування лікаря, точна діагностика і точне визначення причини артриту ліктьового суглоба – є гарантією підбору адекватного методу лікування та цілковитого одужання пацієнта.

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

Доктор медичних наук, В.В.Гонгальскій

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології

www.gongalsky.com.ua

Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі. Діагностика і лікування артриту ліктьового суглоба проводиться в Центрі «Меддіагностика» по провулку Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать