ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Мы лечим заболевания опорно-двигательного аппарата (позвоночника, суставов) и заболевания нервной системы с 1978 года, с момента создания нами первой в СССР клиники вертебрологии.

Мы более чем 40 лет сохраняем и развиваем традиции клиники. Наши интересы - это болезни позвоночника, суставов, неврология, ортопедия, ревматология, патология сосудов и сердца в неврологии и др.

Наша совершенная и мощная диагностическая база основана на мировых университетских стандартах. При этом наши собственные разработки в диагностике, лечении и реабилитации дают возможность решать самые сложные клинические задачи.

Ключевой приоритет клиники – это качественная диагностика и эффективная медицинская помощь нашим пациентам

«Підводне каміння» при ендопротезуванні колінного суглоба

Артроз на пізніх стадіях його розвитку є інвалідизуючим захворюванням. Лікування 3-4 стадії артрозу проводиться частіше шляхом ендпротезування: заміни свого «зношеного» суглоба на штучний новий. При повній зношеності суглоба – це єдиний шлях вирішення проблеми. Але, як і будь-яка операція, ендопротезування має свої ризики.

«Підводне каміння» при ендопротезуванні колінного суглоба

Ця операція складна і досить травматична. Ендопротез дозволяє рухатися, але обмежує людину в його звичній руховій активності. Наприклад, зі звичайним ендопротезом проблематично мати вихідний (бажаний) обсяг рухів в суглобі. Більш того, щоб продовжувати з ендопротезом кататися, наприклад, на лижах, знадобиться дуже дорогий суглоб. І навіть з ним будуть певні рухові обмеження.

Ендопротезування потребує подальшого контролю. Наприклад, недовантаження кінцівки і розвиток остеопорозу [5] може привести до дестабілізації (розхитування) ендопротеза. Тому перед операцією ендопротезування і після неї необхідно пройти денситометрію [6] – дослідження щільності кісткової тканини.

Незважаючи на ефективність ендопротезування в компенсації втраченої функції коліна, таке лікування має багато «підводного каміння». Тому краще не допустити розвиток артрозу і намагатися зберегти власний суглоб.

  1.  Роль діагностики в тактиці лікування болів у коліні
  2.  Як уникнути операції на колінному суглобі.
  3.  Плазмотерапія.
  4.  Артроз колінного суглоба
  5.  Остеопороз кістки.
  6.  Денситометрія для виявлення остеопорозу

Акції