ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування артриту плечового суглоба в Києві

Артрит плечевого сустава

Під артритом плечового суглоба розуміють запалення м’яких тканин, прилеглих до суглоба. Нерідко артрит плутають з артрозом, але ці два захворювання кардинально відрізняються один від одного. Для того щоб зрозуміти, в чому полягають основні відмінності між двома абсолютно різними захворюваннями необхідно знати їх головні особливості. При артрозі в організмі активізуються дегенеративні процеси, включаючи хрящову інволюцію, зменшення кількості синовіальної рідини і вироблення необхідного мастила.

Тепер поговоримо про симптоми артриту плечового суглоба, яких існує досить багато. Людина при цьому захворюванні страждає від сильних больових відчуттів і дискомфорту в ураженому суглобі. М’які тканини починають поступово набрякати, з’являється локальне підвищення температури, шкіра навколо суглоба значно червоніє. Під час перебігу захворювання симптоми можуть проявлятися в сукупності або окремо.

Причини утворення артриту в плечовому суглобі

Артрит в області плечового суглоба може виникати на тлі найрізноманітніших травм. Найчастіше хвороба проявляється у вигляді посттравматичного артриту, який проходить дуже швидко. Якщо сама травма і велика частина симптоматики зберігається більше декількох тижнів, то можливо почався процес специфічного запалення. Сучасній медицині відомо досить багато причин, які можуть викликати артрит, до яких в найпершу чергу необхідно віднести наступні: (див. статтю Артрит і артроз)

Діагностика артриту в плечовому суглобі

Діагностика артриту в плечовому суглобі (див. статтю Діагностика артриту)

  • клінічний огляд у лікаря-спеціаліста, опитування і детальний збір анамнезу;
  • проведення рентгенологічного дослідження пошкодженого суглоба, щоб виключити артроз або інші більш складні патології. Крім цього за допомогою рентген діагностики можна виявити інші ознаки для постановки діагнозу;
  • ультразвукова діагностика дозволяє чітко побачити зміни м’яких тканин і їх характер в запаленому суглобі, включаючи проліферативний і ексудативний синовіт;
  • необхідні лабораторні дослідження, які може призначити тільки лікар-фахівець після клінічного огляду та попередньої діагностики.

Додатковим методом обстеження є магнітно-резонансна діагностика. Вона застосовується для отримання детальної інформації про характер запалення і про наявність інших захворювань. Часто на результатах магнітно-резонансної томографії лікарі можуть побачити зміни в кісткових і хрящових тканинах, крім цього можуть виявитися фіброзні зміни в сухожильних волокнах, так званих ротаторах плеча. Нерідко, всі ті зміни, які були знайдені в процесі виконання МРТ – це лише випадковість, адже вони можуть перебувати в організмі пацієнта протягом багатьох років і не мати взагалі ніякого відношення до артриту.

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Цифровий рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU

Діагностика і лікування в центі "Меддіагностика" проводяться в одній будівлі.

Лікування артриту в плечовому суглобі

Про лікування артриту в плечовому суглобі (див. статтю Лікування артриту)

Щоб точно визначити, який метод лікування артриту в плечовому суглобі буде найбільш ефективним потрібно точно знати причини виникнення такого захворювання. Для цього необхідно своєчасно звернутися до лікаря за кваліфікованою допомогою ще на стадії початкових симптомів.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

“Лікування може бути ефективним тільки при правильному діагнозі”. Діагностика і лікування артриту плечового суглоба проводиться в Центрі “Меддіагностика” за адресою м.Київ, провулок Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Доктор медичних наук, В.В.Гонгальскій

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології

www.gongalsky.com.ua

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать