ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування артриту плечового суглоба в Києві

Артрит плечевого сустава

Під артритом плечового суглоба розуміють запалення м’яких тканин, прилеглих до суглоба. Нерідко артрит плутають з артрозом, але ці два захворювання кардинально відрізняються один від одного. Для того щоб зрозуміти, в чому полягають основні відмінності між двома абсолютно різними захворюваннями необхідно знати їх головні особливості. При артрозі в організмі активізуються дегенеративні процеси, включаючи хрящову інволюцію, зменшення кількості синовіальної рідини і вироблення необхідного мастила.

Тепер поговоримо про симптоми артриту плечового суглоба, яких існує досить багато. Людина при цьому захворюванні страждає від сильних больових відчуттів і дискомфорту в ураженому суглобі. М’які тканини починають поступово набрякати, з’являється локальне підвищення температури, шкіра навколо суглоба значно червоніє. Під час перебігу захворювання симптоми можуть проявлятися в сукупності або окремо.

Причини утворення артриту в плечовому суглобі

Артрит в області плечового суглоба може виникати на тлі найрізноманітніших травм. Найчастіше хвороба проявляється у вигляді посттравматичного артриту, який проходить дуже швидко. Якщо сама травма і велика частина симптоматики зберігається більше декількох тижнів, то можливо почався процес специфічного запалення. Сучасній медицині відомо досить багато причин, які можуть викликати артрит, до яких в найпершу чергу необхідно віднести наступні: (див. статтю Артрит і артроз)

Діагностика артриту в плечовому суглобі

Діагностика артриту в плечовому суглобі (див. статтю Діагностика артриту)

  • клінічний огляд у лікаря-спеціаліста, опитування і детальний збір анамнезу;
  • проведення рентгенологічного дослідження пошкодженого суглоба, щоб виключити артроз або інші більш складні патології. Крім цього за допомогою рентген діагностики можна виявити інші ознаки для постановки діагнозу;
  • ультразвукова діагностика дозволяє чітко побачити зміни м’яких тканин і їх характер в запаленому суглобі, включаючи проліферативний і ексудативний синовіт;
  • необхідні лабораторні дослідження, які може призначити тільки лікар-фахівець після клінічного огляду та попередньої діагностики.

Додатковим методом обстеження є магнітно-резонансна діагностика. Вона застосовується для отримання детальної інформації про характер запалення і про наявність інших захворювань. Часто на результатах магнітно-резонансної томографії лікарі можуть побачити зміни в кісткових і хрящових тканинах, крім цього можуть виявитися фіброзні зміни в сухожильних волокнах, так званих ротаторах плеча. Нерідко, всі ті зміни, які були знайдені в процесі виконання МРТ – це лише випадковість, адже вони можуть перебувати в організмі пацієнта протягом багатьох років і не мати взагалі ніякого відношення до артриту.

Устаткування Центру для діагностики

МРТ апарат Toshiba Vantage Elan 1.5 тесла
УЗД апарат Philips AFFINITY 50
Рентгенівський комплекс «Radspeed» SHIMADZU
УЗД апарат GE LOGIQ F8

Лікування артриту в плечовому суглобі

Про лікування артриту в плечовому суглобі (див. статтю Лікування артриту)

Щоб точно визначити, який метод лікування артриту в плечовому суглобі буде найбільш ефективним потрібно точно знати причини виникнення такого захворювання. Для цього необхідно своєчасно звернутися до лікаря за кваліфікованою допомогою ще на стадії початкових симптомів.

Хто діагностує і лікує болі в суглобах

Гонгальський Володимир Володимирович
Доктор медичних наук, ортопед-травматолог, невролог
Копил Євген Геннадійович
Ортопед-травматолог
Шитюк Михайло Юрійович
Лікар ортопед-травматолог, вертебролог
Жандаров Сергій Володимирович
Лікар-кардіолог
Максімов Григорій Олександрович
Помічник директора

Відгуки про лікування суглобів в Центрі “Меддіагностика”

Вартість послуг

“Лікування може бути ефективним тільки при правильному діагнозі”. Діагностика і лікування артриту плечового суглоба проводиться в Центрі “Меддіагностика” за адресою м.Київ, провулок Будівельників, будинок 4, лівий берег, 250 м від метро Дарниця.

Доктор медичних наук, В.В.Гонгальскій

Український Інститут м’язово-скелетної медицини та неврології

www.gongalsky.com.ua

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать