ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Лікування запаморочення Плазмотерапією

Лечение головокружения Плазмотерапией

Запаморочення частіше виникає у людей похилого віку. Хоча бувають випадки, коли запаморочення турбують людей і молодих.

Запаморочення нерідко супроводжується головним болем, нудотою, шумом у вухах, зниженням або підвищенням артеріального тиску.

Поява запаморочення частіше обумовлена змінами в судинах головного мозку, зокрема – в судинах, які підходять до вестибулярного апарату. Кровопостачання вестибулярного апарату може порушиться при стресах, тривалому перебуванні в незручній позі. Наприклад, бувають випадки, коли запаморочення виникає при лежанні на так званій ортопедичній подушці. Як не дивно, є варіанти будови судин, коли потрібно віддати перевагу подушці вище. Показанням до цього служить варіант будови черепа з хребтом і особливій будові судин шиї та головного мозку. Для такого, здавалося б, простого питання – вибору подушки при запамороченні, потрібно розуміти будову судин. У свою чергу визначити всі ці тонкощі можна пройшовши обстеження (МРТ хребта та голови, УЗД судин голови та шиї з функціональними пробами. Може знадобитися рентген шиї). Таке обстеження раз і назавжди визначить причину запаморочення і дозволить зробити так, щоб запаморочення не поновлювалось.

Викликати запаморочення може також недостатній приплив крові до внутрішнього вуха або утруднений відтік з порожнини черепа через патології шийного відділу хребта.

У неврології при запамороченні практикується використання медикаментів, які покращують кровообіг – розширюють судини. До таких препаратів належать: Циннаризин, Винпоцетин, Ніцерголін, Пентоксифілін, Нікотинова кислота. Нерідко застосовують гістамінові препарати (Бетагістин), ноотропні медикаменти (Пірацетам, Фенибут, ГАМК, Церебролізин, Цитиколін, Кортексин), антиоксиданти, вітаміни групи В, гомеопатичні засоби.

Таке лікування може бути ефективним. Це лікування не швидке, воно займає місяці і нерідко приносить полегшення або знижує частоту виникнення нападів.

Досить ефективним методом лікування є голкорефлексотерапія або інші види рефлексотерапії (Краніотерапія, краніовертебротерапія).

Останні розробки клініки Меддіагностика дозволили вийти на новий рівень вирішення проблеми запаморочення. Це метод плазмотерапії. Стосовно до запаморочення плазмотерапія – це вдосконалений метод рефлексотерапії. Він заснований на введенні збагаченої плазми власної крові в рефлексогенні зони, в спеціальні ділянки шкіри людського тіла – в точки, які відомі вже близько 5000 років. Метод має кілька ключових переваг в порівнянні навіть з тієї ж голкотерапією.

Переваги плазмотерапіі

  1. Не використовуються медикаменти. Отже знижені ризики шкідливого впливу самих медикаментів (так званий ятрогенний).
  2. Вводиться плазма власної крові пацієнта. Це абсолютно безпечна маніпуляція. Після неї ніколи не виникають алергічні реакції.
  3. Збагачена власними тромбоцитами плазма має стимулюючу дію, вона впливає на судини і на сам мозок своїми властивостями, а також на орган, від якого залежить рівновага тіла і орієнтація його в просторі.
  4. Плазмотерапія стимулює як локальний, так і загальний імунітет.
  5. При введенні плазми в спеціальні рефлексогенні зони тіла людини виникає рефлекторна відповідь, яка нормалізує тонус судин і поліпшує кровообіг органу слуху. Таким чином зменшуючи запаморочення або повністю усуваючи його причину.

Як проводиться плазмотерапія?

  1. Процедура плазмотерапії проходить в стерильних умовах. Навчена медсестра проводить забір крові з вени в спеціальну пробірку.
  2. Кров обробляють за певною методикою в центрифузі таким чином, щоб в плазмі сконцентрувалися власні тромбоцити в певній кількості (набагато більше, ніж в нормі). Метод обробки плазми заснований на певних фізичних характеристиках центрифугування.
  3. Оброблена таким чином свіжа (!) власна (!) плазма готова для введення вже через кілька хвилин після її забору з вени.
  4. Останній етап – це введення збагаченої тромбоцитами спеціально підготовленої плазми в конкретні шкірні зони людського тіла. Ці зони безпосередньо пов’язані з конкретними судинами, які живлять ділянки головного мозку, від яких залежить поява запаморочення.
  5. Частота процедур – від однієї до 10 в залежності від клінічної ситуації і встановленого після обстеження діагнозу. Найчастіше поліпшення спостерігається вже після першого сеансу.

Читати більше про плазмотерапію.

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать