ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Невралгія язикоглоткового нерву

Невралгія язикоглоткового нерву зустрічається набагато частіше, ніж невралгія трійчастого нерву (приблизно – в 100 разів).

Для невралгії язикоглоткового нерву характерні різкі (гострі, смикаючи, що свердлять) односторонні болі в корені язика і в горлі (піднебінна дужка, мигдалини). Болі можуть віддавати в щелепу, в вухо. Можливі брадикардія, зниження артеріального тиску і навіть втрата свідомості. Біль посилюється при прийомі їжі і ковтанні.

Причиною невралгії язикоглоткового нерву можуть бути процеси в основі черепа, переважно – в області яремного отвору (остеофіти), рубці, які захоплюють язикоглотковий нерв при його запаленні (невралгія), аневризми судин в задньочерепній ямці. Можлива пухлина глотки. За статистикою, причини запалення язикоглоткового нерву залишаються знайденими.

Діагностика: опитування, збір анамнезу, огляд (включаючи ЛОР), МРТ голови і судин голови, рентген шиї при наявності показань.

Лікування: аніконвульсанти, антидепресанти. При наявності аневризми судини задньочерепної ямки – хірургічне. Про лікування див. більше.

“Ефективним лікування може бути тільки при правильному діагнозі”. Стосовно конкретного захворювання: “Діагностика і лікування невралгії язикоглоткового нерву проводиться в Центрі” Меддіагностика “.

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать