ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Спондилоартропатія

Спондилоартропатія  – ураження суглобів дистрофічної природи, обумовлене порушенням іннервації, відхиленням в обміні речовин, ендокринними розладами або пухлинним процесом (рак).

Наприклад, нейрогенна артропатія виникає у разі порушення іннервації судин, які кровопостачають суглоб. Такий стан може виникнути при ураженні центральної нервової системи при сирингомієлії, мієлітах (патологія спинного мозку), здавленні спинного мозку, порушенні мозкового кровообігу (інсульт).

Медикаментозна артропатія, наприклад, сальварсанна. Остання розвивається внаслідок побічної дії протисифілітичного засобу сальварсану.

Виявляється спондилоартропатія болем і обмеженням рухів у суглобах хребта. Такий стан клінічно схожий на спондилоартрит.

Діагностика спондилоартропатії – не простий процес, що вимагає не тільки МРТ і рентгена хребта, але і лабораторних досліджень. У ряді випадків при системних процесах поліно УЗД дослідження щодо виявлення характеру ураження суглобів.

Ефективним лікування може бути лише за правильного діагнозу. Діагностика та лікування спондилоартропатії проводиться у Центрі «Меддіагностика».

Записатися на прийом Як проїхати
Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записатись
Зателефонувати
Як проїхати