ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Альфа-ДСМ терапія

Альфа-ДСМ терапія – це лікування болю шляхом дегідратаційно-світлової модуляції тканин суглобів і хребта.

Дегідратація – це зменшення набряклості тканини. Справа в тому, що основною причиною болю в суглобах і хребті є набряк. Такий набряк називають запаленням. Воно характеризується болем, припухлістю, почервонінням і порушенням функції.

Основним супутнім компонентом болю є набряк – уповільнення кровотоку і скупчення надлишку рідини в тканинах суглоба або хребта. Запалення (набряк) протікає за певною програмою, в якій ключову роль відіграють кровоносні судини. Рух крові в судинах сповільнюється, судина розтягується, судинні «пори» розширюються і рідина проникає в навколишні тканини.

Сосуд растягивается, жидкость проникает в окружающие ткани

Здоровый сосуд
Здорова судина

Виникає набряк тканин, який і є причиною болю.

Радикулит: воспаление корешка при грыже диска

Радикуліт: запалення корінця при грижі диска

Боль в ноге: воспаление седалищного нерва

Біль у нозі: запалення сідничного нерву

Як зменшити або прибрати біль?

Головне – побороти набряк. Для зменшення набряку досить прискорити рух крові по судинах в місці запалення. З цією метою використовується метод Альфа-ДСМ-терапії – дегіратаціойно-світлової модуляції. Використовуються резонансні частоти світлового потоку в область набряку тканин, які підкріплюються синергічним електромагнітним впливом.

Для побудови методу ми використовували результати дослідження Вальтера Фрея в області магнітної гідродинаміки. Їм було сформульовано магніто-гідро-динамічний ефект: прискорення течії рідини в магнітному полі. Виявилося, що деякі режими магнітного поля прискорюють рух рідини.

Метод Альфа-ДСМ-терапии – дегиратационно-световой модуляции

Ефективність лікування визначається індивідуально підібраними режимами впливу, які відповідають частоті засвоєння ритму тканинами пацієнта.

Метод показав себе вкрай ефективним в корекції проникності мембран судин і лікуванні набряклості тканини. Швидка ліквідація набряку і відновлення фізіологічного тургору тканин виражено зменшує або виліковує біль.

Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать