ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Гінекологічні захворювання

Захворювання жіночих статевих органів – це проблема, з якою стикається практично будь-яка жінка. Чому так відбувається?

Найбільш часті причини статевих жіночих захворювань

Якщо виділити найбільш часті причини гінекологічних захворювань, то, здавалося б, при всій складності жіночої статевої системи, найбільш часто жіночі гінекологічні хвороби залежать від гормональних відхилень і від тієї флори, яка потрапляє в жіночі статеві органи.

Проблема в тому, що навколишнє середовище досить агресивне. Це і стреси, і порушення сну, і постійні турботи, які посилюють нервозність організму, це оточуючі нас мікроби в басейні, в річці, в джакузі, у партнера, в місцях загального користування, на предметах гігієни, наприклад, на загальному рушнику, і багато іншого .

Жіночі гінекологічні захворювання нерідко є наслідком, наприклад, хронічного стресу. Пережитий стрес запускає саму лабільну систему організму – гіпофіз і наднирники. Той самий гіпофіз, який регулює функцію яєчників і бере участь в підтримання циклічності гормональних процесів у жінок. Приводів для виникнення гінекологічних захворювань досить.

Симптоми гінекологічних захворювань у жінок

Симптомами гінекологічних захворювань у жінок частіше бувають болі, неприємні відчуття в статевих органах. Печіння, біль, дискомфорт, поява хворобливих висипань і виразок в зовнішніх статевих органах частіше говорить про вульвит. Вульвит – це запалення, що викликане чужорідною флорою. Болі, печіння, дискомфорт у піхві можуть свідчити про кольпіт (вагініт), який частіше буває викликаний появою чужих бактерій в піхві. Ці ж бактерії, проникаючи вище, викликають запалення внутрішніх статевих органів – шийки матки (цервіцит), порожнини матки (ендометрит), самої матки (метрит), труб (сальпінгіт) і яєчників (аднексит). Такого роду запалення жіночих статевих органів можуть виникати через інфекції, що передаються статевим шляхом або через інші неспецифічні інфекції. При цьому симптоми гінекологічних запальних захворювань у жінок приблизно однотипні – дискомфорт або біль внизу живота, печіння і свербіж в зовнішніх статевих органах, поява сторонніх виділень і запахів.

Симптоми гінекологічних хвороб різняться в залежності від причини.

Наприклад, захворювання, обумовлені гормональними дисфункціями, можуть протікати без болю. А можуть і з болем, якщо приєднується інфекція. Тому, для вивіреного лікування важливий комплексний погляд на проблему, з якою приходить жінка на прийом до гінеколога. При цьому тільки обліку симптомів гінекологічного захворювання у жінки недостатньо для встановлення діагнозу. Потрібні апаратне обстеження (УЗД, кольпоскопія, іноді – МРТ з контрастуванням або КТ органів малого таза), а також лабораторне уточнення можливих видів гінекологічних захворювань. Лікування повинно бути вивіреним і ґрунтуватися на точно встановленому діагнозі.

Які гінекологічні захворювання частіше лікує гінеколог

Ці захворювання наступні:

Ціни на гінекологічні послуги

Де лікувати жіночі захворювання

Діагностують і лікують гінекологічні захворювання в Києві в центі «Меддіагностика», лівий берег, 250 м від метро Дарниця, провулок Будівельників, будинок. 4

Ефективним лікування статевих жіночих захворювань може бути тільки при правильному діагнозі. Діагностика і лікування гінекологічних захворювань проводиться в Центрі «Меддіагностика».

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать