ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Антіейджінг або боротьба з віковими змінами організму

Антіейджінг (боротьба з віковими змінами організму) – напрямок нині досить популярний. Він збирає великі міжнародні симпозіуми, йому присвячено багато публікацій у світовій пресі. Це слово стало модним останнім часом не лише у косметологів, геронтологів і дієтологів. Неврологія та ортопедія також, виявляється, не можуть у цьому стояти осторонь. Адже передчасні вікові зміни найбільше турбують переважну більшість неврологічних і ортопедичних пацієнтів. І боротьба з ними в цих галузях надзвичайно актуальна.  Найбільш часті, можна сказати, «популярні», неврологічні й ортопедичні діагнози – остеохондроз (та його прояви) та артрози (коксартроз, гонартроз, плечелопатковий периартроз) належать до групи так званих дегенеративно-дистрофічних захворювань, тобто, патології, в основі котрої лежать процеси передчасного старіння тканин суглобів і хребта.

Антіейджінг або боротьба з віковими змінами організму

До передчасного старіння судин і нервової тканини призводять такі стани як синдром хронічної втоми й вегето-судинна дистонія. Багато людей у певні періоди життя відчувають їхні характерні симптоми:

 • Невпевненість у собі,
 • Погіршення сну (якості сну), недосипання,
 • Погіршення пам’яті,
 • Зниження працездатності,
 • Головний біль
 • Запаморочення
 • Серцебиття…

Помічено, що, Вживаючи заходів проти дегенеративно-дистрофічних захворювань та хронічної втоми, ми зупиняємо передчасне старіння як тканин опорно-рухового апарату, так і нервової тканини й судин. Практично ми омолоджуємо, а як мінімум – зупиняємо старіння всіх глибоких тканин організму. Шкірний покрив теж, до речі,  попутно покращується, коли під ним одужує глибока тканина. Але це відбувається більш природнім шляхом і ефект від такого підходу більш тривалий.

Головне, що поліпшується при активному омолодженні глибоких тканин – внутрішні відчуття пацієнта й усе те, що називають «якістю життя».

Досвід показує, що, об’єднавши методики природнього лікування тканин суглобів і хребта з іншими регенеративно-реабілітаційними напрямками можна добитися більш швидкого, й водночас, тривалого ефекту антіейджінгу.

Тому, пропонуючи Вам наш новий напрямок, ми пропонуємо комплексний підхід:

 1. Повну діагностика організму з виявленням причин прискорених вікових змін тканин хребта й суглобів
 2. Діагностику можливої ревматоїдної патології

б. Діагностику можливих інфекційних причин дегенеративно-дистрофічної патології пацієнта

 1. Лікування виявлених причин дегенеративно-дистрофічних захворювань
 2. За необхідності – обстеження й лікування у суміжних спеціалістів: кардіолога, уролога, гінеколога, ревматолога
 3. Стимуляцію самоочищення й самооновлення організму за допомогою плазмаферезу
 4. Й на завершення – комплекс реабілітаційних заходів, в кінці котрого – складення фітнес-програми для самостійних занять.

Даний напрямок в клініці очолює невролог вищої категорії з досвідом роботи в реабілітації й спортивній медицині – Едуард Валерійович Драч, який забезпечить Вам проходження всіх щаблів оновлення Вашого організму й проведе Вас за руку від палати з крапельницею до тренажерного залу.

Акції