ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Плазмотерапія в клініці Меддіагностика

Плазмотерапія це прогресивний і ефективний метод лікування, що полягає у введенні в тканини організму власної плазми крові пацієнта.

Механізм дії

Кров складається з рідкої частини (плазма) і її не рідкої частини (еритроцити, лейкоцити, тромбоцити, мікроелементи, вітаміни, гормони, медіатори, ферменти, і інші мікро і макроструктури). При спеціалізованої обробці власної крові пацієнта, в залежності від методики центрифугування, застосування особливих, гелесодержащіх пробірок і способів забору – вдається отримати плазму з концентрованим, високим вмістом необхідних речовин (тромбоцити, фібрин, нейропептиди та ін.) Для подальшого введення в патологічні області або рефлексогенні зони організму пацієнта.

Результат лікування грунтується на регенераторних, протизапальних, знеболюючих, биостимулирующих властивості збагаченої плазми.

З метою стимуляції регенерації, протизапального лікування найбільш ефективним є PRP терапія, при якій отримують плазму з високим вмістом тромбоцитарної маси (> 1 мл / мкл).

Виходячи з даних тромбоцити містять не менше 6 факторів, необхідних для лікування кісток та м’яких тканин:

 • фактор росту сполучної тканини, ФРСТ.
 • фактор росту фібробластів, bFGF;
 • фактор росту ендотелію, ФРЕ;
 • тромбоцитарний фактор росту, ТрФР;
 • епідермальний фактор росту, ЕФР;
 • трансформуючий фактор росту-бета, TGF-β;

досвід використання

Плазмотерапія у вигляді PRP і Plasmolifting з початку 2000 років активно застосовують в щелепно-лицевої хірургії, дерматології і косметології (при випаданні волосся, для підтяжки м’яких тканин і шкіри, з метою лікування шкірних захворювань), в ортопедії, вертебрології та неврології (для лікування захворювань і травм суглобів і хребта), ефективність і безпеку методу підтверджується його широким розповсюдженням серед медичних установ і високим попитом серед споживачів.

За останні десятиліття активно росла потреба у використанні методів лікування, які не містили б в своєму складі чужорідних і / або хімічно синтезованих речовин, це продиктовано, в першу чергу, можливістю виникнення побічних ефектів від препаратів і виникнення алергічних реакцій, а також в ряді випадків недостатньо високою ефективністю застосування лікарських засобів.

Плазма крові є природною рідиною організму, при введенні в тканини не викликає алергічних реакцій і містить природні, власні регенераторні, протизапальні, знеболюючі речовини які завдяки спеціальній обробці крові пацієнта знаходяться в плазмі у високій концентрації.

Приватні клініки Німеччини та США активно застосовують плазмотерапія в відновної медицини, при лікуванні важких захворювань.

У клініці Меддіагностика плазмотерапія активно застосовується при захворюваннях хребта, суглобів.

Цей метод зарекомендував себе як високоефективний, немедикаментозний спосіб лікування особливо тоді, коли вже вичерпані медикаментозні засоби, зважаючи на їх тривалого застосування, виражених побічних дій, наявності обмежень застосування, супутньої патології та відсутності можливості або небажання проведення оперативного втручання.

В Інституті неврології і скелетно-м’язової медицини проведено ряд досліджень, які дали можливість застосовувати плазму збагачену власними нейропептидами при лікуванні цілого ряду неврологічних захворювань (дисциркуляторна енцефалопатія, вестибулопатія, Мігрень, ВСД, Б-нь Паркінсона, панічні атаки і інші).

Результати при застосуванні плазмотерапія:

 1. Стимуляція механізмів відновлення і регенерації суглобів і хребта.
 2. Купірування больового синдрому.
 3. Купірування м’язового спазму.
 4. Купірування запального процесу.
 5. Стимуляція рефлекторних реакцій організму у відповідь на введення в спеціалізовані рефлексогенні зони.

Як проходить лікування

Час процедури займає від 40 до 60 хвилин. У пацієнта в стерильних умовах проводитися забір крові. Отриману кров поміщають в пробірку для плазмотерапіі, яка містить спеціалізоване напилення на стінках і гель для точного поділу шарів крові. Кров центрифугируют за певною методикою, в залежності від необхідного виду одержуваної плазми. Отриману збагачену плазму виділяють з пробірки в шприц і протягом декількох хвилин вводять в необхідну область.

Процедура обробки крові проводитися в присутності пацієнта. Ризик передачі захворювань крові виключений з огляду на те, що використовується власна кров пацієнта. Ризик введення плазми іншу людину повністю виключений. Схему лікування (частота і тривалість курсу) лікар підбирає індивідуально, залежно від виду патології.

Протипоказання:

 1. Системні захворювання крові.
 2. Онкологічне захворювання.
 3. Гострі інфекційні захворювання, в тому числі і захворювання шкіри в місці введення плазми.

У Клініці Меддіагностика процедуру плазмотерапіі виконують на професійному обладнанні кваліфіковані лікарі, які пройшли спеціалізоване навчання по застосуванню плазмотерапіі в лікуванні неврологічних і ортопедичних захворювань, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Більше про плазмотерапіі питайте у лікаря клініки.

Акції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: