ВСЯ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ В ОДНІЙ БУДІВЛІ

Витяжка (тракція) хребта при Грижі, Протрузії, Остеохондрозі в Києві

Грижу диска та протрузію можна ефективно вправити за допомогою витягу на сучасному апараті зі спеціальними комп’ютерними режимами за американськими стандартами.

Грижі диска та протрузії вимагають лікування і в більшості випадків не потребують операції. Перш ніж зважитися на їхнє хірургічне видалення, рекомендується розглянути сучасні методики механотерапії.

Дивитись статистику: можливі ускладнення після видалення гриж дисків.

Сучасні апарати для витягування хребта дозволяють вилікувати грижу або протрузію диска швидко та ефективно. Цей нехірургічний метод лікування гриж диска та протрузій використовується у Центрі “Медіагностика” понад 25 років. Сьогодні Центр має в своєму розпорядженні сучасний американський апарат з унікальною системою комп’ютерного керування витяжкою хребта.

Компьютерное тракционная терапия заболеваний

Комп’ютерна тракційна терапія захворювань хребта сьогодні є одним з провідних лікувальних методів у світовій медичній практиці.

Тракционное вытяжении позвоночника

Кому показано процедуру витяжки

Витяг хребта на апараті має широкий спектр показань. Є базовою процедурою в лікуванні остеохондрозу, профілактики та лікування утворень нових міжхребцевих гриж та протрузій.

Нижче наведено види патології, які можна лікувати комп’ютерним витягненням хребта:

  • хронічний больовий синдром у спині;
  • деякі види порушень постави ( сколіоз не є 100% показанням до витягу, потрібна консультація лікаря);
  • синдром вертебробазилярної недостатності (шум у вухах, погана координація, погіршення зору, запаморочення);

Тракционное вытяжении позвоночника при головной боли

Принцип дії процедури

Тракційне витягнення хребта, апаратним способом, знімає компресію (здавлювання), що утворилася в міжхребцевих дисках. Процедура повертає хребці до первинного, фізіологічно правильного положення. Цей метод лікування дозволяє вирішити вже діагностовані або попередити розвиток можливих порушень хребта. Корекції піддається будь-яка зона спини (грудний відділ, поперековий відділ), а також шийний відділ.

За рахунок зміни кута розташованого диска та фіксації поясами, комп’ютерне тракційне витягування дає можливість впливати точково: задіяти пошкоджений диск та проводити тракцію у конкретному відділі хребта.

За рахунок використання спеціальних комп’ютерних програм, витягування хребта проводиться м’яко, вплив розширює міжхребцеві простори. При цьому покращується кровотік – підвищується приплив кисню, поживних речовин до зв’язок, м’язів, спинного мозку. На тлі змін у хребті відбувається і загальне покращення функціональності опорно-рухового апарату, включаючи суглоби.

Як проводиться витягування

Перед початком курсу реабілітації в Києві пацієнт повинен пройти діагностику та консультацію у лікаря – невролога чи ортопеда. Витяг хребта проводиться виключно під контролем, на спеціальному обладнанні. У центрі “Медідіагностика” (Київ) тракція проводиться коректно, завдяки комп’ютерному управлінню процесом. Таким чином, процес витягу проводиться за стандартами США.

Витяжка хребта виконується у положенні лежачи. Пацієнт укладається на тракційний стіл. Тракція проводиться у межах певного відділу хребта. Процедура безболісна. Пацієнт на початку може відчувати мінімальний дискомфорт у зоні тракції, який швидко проходить. Болю немає.

Відмінною особливістю апарату є можливість пацієнтів самостійно припинити процедуру в момент появи дискомфорту в місці витягу. Хоча, таке самостійне виключення – явище вкрай рідкісне через безболісність процедури. Швидше, кнопка відключення апарату – це «зона спокою пацієнта», гарантія безпеки.

Весь процес витягу також контролюються спеціально навченим фахівцем.

Переваги лікування за допомогою апаратного методу:

  • прогнозовані режими тракції (витягу), встановлені на комп’ютер, відповідають протоколам американських клінік;
  • безболісність процесу;
  • можливість досягти стійкого терапевтичного ефекту;
  • контрольована сила витягу, що захищає від шкідливого впливу на хребет;
  • процедура витягу суміщена з місцевим прогріванням проблемної зони, вібраціями, роликовим масажем.

На відміну від аналогічних лікувальних процедур на інших тракційних апаратах обладнання Центру «Меддіагностика» виконує витягування хребта виключно в горизонтальному положенні. Вертикальна орієнтація у просторі на інших апаратах не дозволяє так само м’яко та точно впливати на хребетні рухові сегменти.

Дізнатися актуальну ціну на процедуру можна у прайс-листі сайту або зателефонувавши нашим консультантам за вказаними контактними телефонами. У середньому курс лікування одного пацієнта становить 8-10 сеансів.

Ефективність процедури

Лікування грижі та протрузій потребує комплексного підходу. Тракційне витягування можна поєднувати з мануальними практиками та іншими реабілітаційними методами фізіотерапії. Тактика лікування залежить від результатів обстеження та встановленого діагнозу. Зазвичай комплексний підхід до лікування гриж і протрузій, що практикується в центрі “Медіагностика”, дозволяє отримати позитивний ефект вже після перших сеансів: швидко проходить або зменшується біль у хребті, розслабляються м’язи і йде хворобливий спазм м’язів, слабшає запалення в хребті.

Лікування патології кульшового суглоба витяжкою

Крім роботи з різними відділами хребта, апаратна методика дозволяє проводити декомпресійну терапію тазостегнового суглоба.

Суть методу в декомпресії кульшового суглоба, масуванні його капсули та синовіальної оболонки. Остання продукує синовіальну рідину, яка змащує суглоб та перешкоджає розвитку артрозу.

Протипоказання до виконання тракції

Як і будь-який метод лікування, витягнення хребетного стовпа має певні протипоказання. Найчастіше – це великі грижі певної локалізації, свіжі компресійні переломи хребця (як наслідок остеопорозу), вагітність, вік від 75 років, спондилолістез (значне зміщення хребців)

Кожен пацієнт обов’язково має пройти діагностику та консультацію спеціаліста. Лікар визначить в індивідуальному порядку можливість проведення витягування хребта.

Ортопедичний режим після процедури

Щоб досягти стійкого результату лікування, після курсу реабілітації потрібно дотримання певних вимог. Тимчасово повністю виключається фізичне навантаження та робота з обтяженнями. Єдиний вид активності – це спеціальна ЛФК, якій Вас навчать у Центрі.

Також до моменту відновлення м’язів пацієнтам рекомендується носити корсет або фіксуючий пояс.

Важливо подбати про організацію спального ортопедичного місця: вибір матраца середньої жорсткості з ортопедичними властивостями, підбір подушки. Дотримання гігієни поз, про що говоритиме інструктор з реабілітації.

Метод витяжки – вкрай ефективна альтернатива хірургічному видаленню гриж та протрузій дисків.

Вартість послуг
Записаться на приём Как проехать

Акції

Лечебно-диагностический центр «Меддиагностика»
Записаться
Позвонить
Как проехать